Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mikołaj skoczy także do Skoczowa!

Nadal tropimy miejsca, gdzie w tym roku będzie można spotkać się z Mikołajem. Wszak ważna to informacja dla najmłodszych mieszkańców Śląska Cieszyńskiego i ich rodziców. Dzisiaj prezentujemy plan wizyty Mikołaja w Skoczowie.


Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie zaprasza na spotkanie z Mikołajem na Rynku. Już 6 grudnia będzie można nie tylko zobaczyć się z ukochanym, białobrodym staruszkiem, ale również poznać wiele bajkowych postaci. Na skoczowskim rynku pojawi się: Śnieżynka, Elf i Kot w butach!

Dodatkową atrakcją będzie przejazd pomocników Mikołaja na motocyklach! Wszyscy posiadacze zmotoryzowanych jednośladów mogą przyłączyć się do akcji. Wystarczy 6 grudnia o godz. 17.30 zgłosić się na plac Stary Targ w Skoczowie, skąd nastąpi przejazd na Rynek.

- Trzymamy kciuki, jak nigdy dotąd za pogodę. Wiadomo, że jednośladom ciężko poruszać się po śniegu, czy po prostu w niskich temperaturach, a więc śledzimy prognozy i zaklinamy pogodę, by 6 grudnia na rynku nie zabrakło motocyklistów i ... reflektorów ich pojazdów, bo te akurat będą bardzo potrzebne. Nie możemy na tę chwilę zdradzić dokładnie do czego posłużą, ale atrakcyjny plan jest i bardzo go chcemy w tym roku zrealizować – dodaje Julia Raszka, szefowa Miejskiego Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie.

Spotkanie z Mikołajem na skoczowskim Rynku rozpocznie się o godz. 16.00. Na godz. 18.00 zaplanowano rozświetlenie bożonarodzeniowej choinki. Prócz Mikołaja na skoczowskim Rynku pojawi się także Kot w butach – maskotka Straży Miejskiej. Ten zamiast łakoci, będzie rozdawał odblaski.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-11-25 15:35:58
Santa_Claus: a żebyście wiedzieli, że skoczę - przywiozę grzecznym cieciom worek podwyżek w szerokim asortymencie - od podatków przez benzynę, węgiel i gaz aż po cała listę zakupowa z Biedronki i Lidla
2021-11-25 15:37:09
Santa_Claus: i jakby co to nie rozśmieszajcie mnie z tym waszym 500+ hahaha :D
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: