Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Międzynarodowa Gala MMA Celtic Gladiator i after party w cenie biletu

Międzynarodowa Gala MMA Celtic Gladiator odbędzie się w sobotę 29 czerwca br. w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej. Bilety na to emocjonujące wydarzenie dają także prawo wstępu na zaplanowane tuż po Gali after party w Klubie Klimat.

Trwa przedsprzedaż wejściówek na Międzynarodową Galę MMA Celtic Gladiator w Bielsku-Białej - największego wydarzenia sportów walki w regionie. Przypomnijmy, że w kilkunastu walkach wystąpią w stolicy Podbeskidzia zawodnicy światowej klasy, pewny jest także udział sporej grupy fighterów DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała, m.in. Marty Waliczek, Pawła Brandysa, Mariusza Radziszewskiego, Patryka Chrobaka, Michała Wiencka, Filipa Lamparskiego, Macieja Szczepaniaka i Adriana Dudka. Pojedynki bielskiej Gali przeprowadzone zostaną w formułach MMA, K1 oraz Cage Boxing.

Pod adresem www.kupbilet.pl/celticgladiator4 można nabyć bilety, które dzięki strategicznemu sponsorowi jakim jest Klub Klimat uprawniają do udziału w after party po zakończeniu Gali. Będzie to doskonała okazja na spotkanie kibiców z samymi uczestnikami Gali.

 

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-10 12:19:03
wyśmienity cwaniaczek: kurde niezłe zakapiory na tym foto ...... ale ,że kura domowa da się prać na oczach innych za pieniądze to już jest chyba lekka przesada....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: