Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Między pracą a macierzyństwem - zaproszenie na konferencję

''Między pracą a macierzyństwem'' to tytuł konferencji organizowanej przez Centrum Helen Doron, Powiatowy Urząd Pracy i Bibliotekę Miejską w Cieszynie pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Cieszyna, która odbędzie się w Cieszynie, w dniu 1 marca 2013 r. o godz. 11.00 w siedzibie Biblioteki, przy ulicy Głębokiej 15 (sala konferencyjna na II piętrze).

Konferencja nad którą patronat medialny objął portal OX.PL  jest jedną z cyklu konferencji organizowanych przez sieć szkół Helen Doron w Polsce południowej, mających na celu pokazanie pozytywnych przykładów kobiet łączących rozwój osobisty i zawodowy z macierzyństwem, ukazanie wpływu stereotypów społecznych na samo macierzyństwo oraz na poziom wiary kobiet we własne możliwości, a co najważniejsze, wsparcia determinacji kobiet – matek w dążeniu do niezależności i realizacji własnych celów.

W programie konferencji m.in.:
- prezentacja nt. promowania wydarzeń w sieci,
-  przedstawienie przez  doradców zawodowych Powiatowego Urzędu Pracy  w Cieszynie i pracownika Wyższej Szkoły Biznesu możliwości prowadzenia działalności gospodarczej na lokalnym rynku oraz form korzystania z dotacji unijnych,
-  doświadczenia kobiet sukcesu i matek w zakresie prowadzenia własnego biznesu.


Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie wchodzące lub powracające na rynek pracy  po urodzeniu dziecka, młode mamy rozważające urodzenie kolejnego dziecka oraz wszystkie kobiety – matki poszukujące własnej drogi życiowej w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Wstęp wolny!źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: