Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Michał Bajor w Skoczowie

To będzie niezwykły wieczór poezji, muzyki i niezapomnianych wrażeń. W sali Miejskiego Domu Kultury w Skoczowie 17 marca wystąpi Michał Bajor.


Gwiazda wielkiego formatu znów w Skoczowie. 17 marca w sali Miejskiego Domu Kultury przy ul. Targowej gościć będzie aktora i piosenkarza - Michała Bajora. Już dziś chętni mogą kupić bilety na ten niezwykły koncert w skoczowskim ARTadresie na rynku w cenie 40 zł. Podczas koncertu artysta wykona piosenki z repertuaru Marka Grechuty i Jonasza Kofty. Początek wieczoru z Michałem Bajorem 17 marca (czwartek) o godz. 19.00 w sali Miejskiego Domu Kultury.


Występ w Skoczowie znalazł się na planie trasy koncertowej, która promuje nowy, dwupłytowy album Michała Bajora - "Michał Bajor - piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty".

UWAGA!
Wspólnie z Miejskim Domem Kultury nasza redakcja przygotowała konkurs. Czytelnik, który jako pierwszy poda w komentarzu pod artykułem tytuł komedii polskiej, wyprodukowanej w ostatnim pięcioleciu w której Michał Bajor zagrał rolę Ryszarda Żmijewskiego, otrzyma podwójne zaproszenie na koncert w Skoczowie. Czekamy na Wasze odpowiedzi.

Konkurs został rozwiązany  - zwycięzcą jest mojra25. Gratulujemy, szczegóły prześlemy mailem.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: