Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Miasto doceniło sportowców

Miniony czwartek (24.09) należał w Cieszynie bez wątpienia do sportowców. Najpierw zostali oni bowiem docenieni za swoje wybitne osiągnięcia w powiecie, później z kolei cieszyński magistrat pogratulował tym dla których miniony rok był bardzo owocny.

Zanim w czwartek (24.09) cieszyńscy radni przystąpili do podejmowania uchwał, które znalazły się w porządku obrad Sesji Rady Miejskiej, najpierw wręczono wybranym sportowcom nagrody miasta za wysokie wyniki sportowe uzyskane w 2014 roku. Wśród nagrodzonych zawodników znaleźli się: Janusz Rokicki, Adam Tomiczek, Piotr Szymala, Patrycja Kądziałka oraz Mateusz Bobrzyk. Z kolei wyróżnienia powędrowały do: Patrycji Krzak, Wojciecha Dorywała, Aleksandra Gorzelany, Wiktorii Mołdrzyk oraz Kingi Iwańskiej.

Nagrody wręczono również trenerom:  Zbigniewowi Gryżboń oraz Mirosławowi Werner. Za wieloletnie przewodniczenie Radzie Sportu w Cieszynie i wkład pracy na rzeczy kultury fizycznej miasta podziękowano zaś Markowi Gawlasowi. Gratulacje złożył obecnym w sali sesyjnej sportowcom i trenerom Burmistrz Ryszard Macura. Chcę Państwu życzyć w imieniu nas wszystkich dalszych sukcesów, wytrwałości w tej pracy i tego aby miasto Cieszyn żyło waszą dumą, abyśmy się tym cieszyli . Mam nadzieję, że tutaj na sali sesyjnej będą zapadały ważne decyzje dotyczące rozwoju sportu w Cieszynie. Będziemy się starać aby Państwa wysiłek z naszą delikatną pomocą przyniósł odpowiedni efekt – podkreślał Burmistrz.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: