Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Miasta narciarskie w Wiśle

Na dwa dni przedsiębiorcy i władze miast, które żyją z turystyki narciarskiej zjadą się do Wisły, gdzie odbędzie się 6. Forum Miast Narciarskich.

Otwarte panele dyskusyjne, wymiana doświadczeń i szkolenia – to wszystko zaplanowano w ramach 6. Forum Miast Narciarskich, które odbędzie się w dniach 25-26 listopada w Wiśle. – Serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z turystyką do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Podczas tegorocznego szóstego Forum Miast Narciarskich, szczególną uwagę uczestnicy spotkania będą zwracać na turystykę w Polsce i Ukrainie – mówi Ewa Zarychta, szefowa promocji Miasta Wisła.


Szóste Forum Miast Narciarskich odbywać się będzie w Hotelu Stok w Wiśle. W czasie FMN, uczestnicy będą brać udział w panelach dyskusyjnych, podczas których pochylą się np. nad problemem organizacji ruchu turystycznego w sezonie letnim i zimowym, zwracając szczególna uwagę na turystów pochodzących z Ukrainy. Będzie można poznać też szczegóły ustawy o usługach turystycznych w zakresie dotyczącym obiektów świadczących usługi hotelarskie, tym samym jak eliminować z rynku tzw. szarą strefę. Ponadto odbędzie się też wykład - „ Turystyka narciarska, a rozwój regionalny – zależności, doświadczenia, potrzeby”, który poprowadzi dr Mirosław Mika z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.


Chętni, którzy chcą wziąć udział w 6. Forum Miast Narciarskich muszą wypełnić ankietę znajdującą się na www.wisla.pl i zgłosić swoją chęć udziału w dyskusji. Należy to zrobić do 18 listopada 2011r. Uczestnictwo w panelach jest bezpłatne.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: