Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

MEN: matury od 8 czerwca

Jak poinformował Dariusz Piontkowski, Minister Edukacji Narodowej, egzaminy maturalne potrwają od 8 do 29 czerwca. Poznaliśmy także termin egzaminów ósmoklasistów.

Uczniowie szkół podstawowych testy napiszą 16, 17 i 18 czerwca. Działalność szkół jednak pozostaje zawieszona, a nauka nadal odbywać się będzie zdalnie. - Niestety obecne warunki epidemiczne nie pozwalają na to, abyśmy odwiesili działalność szkół, przedszkoli i żłobków. Dlatego też zdecydowaliśmy o dalszym ograniczeniu działalności tych placówek - zaznaczył Piontkowski. Ograniczenie będzie obowiązywało do 24 maja. 

KR


źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-24 14:59:45
krzysztof.nn: pokolenie tegorocznych maturzystów raczej już nigdy nie da się nabrać na partyjną propagandę
2020-04-24 16:46:36
pogromca ciemnoty: Może wreszcie przestaną robić to: https://images.app.goo.gl/L8mPNYKeaKMsvvPi8 i zaczną interesować się co kościół katolicki i prawactwo robi z tym krajem.
2020-04-24 17:24:18
donekT: krzysio+, na Twoją partyjną propagandę (bez względu na nick), faktycznie trudno jest dać się nabrać... Pomijam kwestię, do jakiego elementu adresujesz swoje treści...
2020-04-25 12:49:53
wyśmienity cwaniaczek: czyli dziecka MACIE NAJDŁUŻSZE WAKACJE W HISTORII od zakończenia 2 wojny świat. Brawo WY i brawo rodzice przede wszystkim . w tym ROKU SZKOLNYM 90% RODZICÓW OTRZYMA ŚWIADECTWO Z PASKIEM !!!!!! nie udawało się to wielu podczas własnej edukacji ale doczekaliśmy się !!!!!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: