Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Memoriał im. Otona Rygla

Memoriał im. Otona Rygla odbył się już po raz piąty w Marklowicach Górnych. W tegorocznej edycji wydarzenia, które odbyło się w sobotę 8 czerwca, wzięło udział sześć drużyn strażackich: OSP Marklowice Górne, OSP Kaczyce, OSP Zebrzydowice, OSP Bzie, OSP Skrzyszów oraz OSP Czechy. Oprócz tego, rywalizowały także cztery drużyny młodzieżowe - trzy z Marklowic Górnych oraz jedna z Zebrzydowic

Memoriał im. Otona Rygla to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale także wyraz szacunku dla bohaterów, którzy narażając swoje życie, chronią innych przed niebezpieczeństwem. W trakcie zawodów strażackich drużyny zmierzyły się w konkurencji, która sprawdzała ich umiejętności, zwinność i współpracę zespołową. Podczas V Memoriału im. Otona Rygla rywalizowały także młodzieżowe drużyny a swoich sił mogli także spróbować rodzinnie goście festynu.

Atmosfera podczas zawodów była wyśmienita i zgodnie podkreslono, że to tylko dobra zabawa, jednak każd z drużyn dawała z siebie wszystko, dążąc do osiągnięcia najlepszego czasu. Po raz kolejny najlepsi okazali się gospodarze, czyli zawodnicy z OSP Marklowice Górne. Na drugim miejscu znaleźli się druhowie z OSP Kaczyce, trzecie miejsce wywalczyło OSP Skrzyszów, na czwartym uplasowały się Zebrzydowice. Na piatym miejscu podium, znaleźli się sąsiedzi z Czech a szóste miejse należało do strażaków z OSP Bzie.

Organizatorzy zadbali także o inne atrakcje. Były dmuchańce, malowanie twarzy, warkoczyki i oczywiście suto zaopatrzony bufet, a na koniec przyszła kolej na dobrą zabawę, czyli festyn strażacki.

red.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: