Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Matysiak (ponownie) na podium, srebrny Kwapisz!

Udany występ na Mistrzostwach Śląska Młodzików mają za sobą tenisiści KT Kubala Ustroń, którzy łącznie wywalczyli trzy medale.

Aleksandra Matysiak w grze pojedynczej została rozstawiona z numerem „3”, dzięki czemu miała wolny los w I rundzie, a w ćwierćfinale pewnie pokonała Annę Nowicką – 6:3, 6:3. Tenisistka z Pogwizdowa odniosła gładkie zwycięstwo w 1/2 finału, gdzie zmierzyła się z Marią Pankau. Zawodniczka KT Kubala Ustroń straciła tylko jednego gema. Ostatecznie, Matysiak sięgnęła po srebrny medal, gdyż w finale musiała uznać wyższość Niny Banasiak, przegrywając 6:7, 1:6.

Matysiak przystąpiła w Bytomiu również do gry podwójnej, gdzie wspólnie z ww. Nowicką sięgnęły po najcenniejsze krążki. W Mistrzostwach Śląska Młodzików wzięli udział także Piotr Kwapisz, który został rozstawiony z numerem „8”, ale w ćwierćfinale poniósł porażkę z Alexandrem Hulidovem (rozstawiony z „3”). Kwapisz wrócił z Bytomia ze srebrnym krążkiem, ponieważ wywalczył go wraz z Tomaszem Pelcem w grze podwójnej. Barwy ustrońskiego klubu, w grze pojedynczej, reprezentował również Maksymilian Marek, który odpadł w II rundzie.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: