Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mateusz Mistrzem Polski

Mateusz Nowak z Zamarsk otrzymał tytuł DANCEHALL KING 2010  na Mistrzostwach Polski DANCEHALL QUEEN & KING 2010 w Warszawie.

Mateusz Nowak to młody, ale doświadczony tancerz, od 2,5 roku jest członkiem zespołu NST CREW w Katowicach, od niedawna spełnia się, jako instruktor w cieszyńskim Centrum Tańca i Ruchu Impulso. Uczeń LO im Kopernika w Cieszynie ma już za sobą pierwsze sukcesy.

- Tańcząc w katowickim zespole zdobyłem 2 miejsce w konkursie Undrground Kultura Ulicy, 1 miejsce w konkursie tanecznym organizowanym w Jaworznie oraz 2 miejsce w 2 Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Hip Hop i Breakdance – wyjaśnia Mateusz.

Taniec to z całą pewnością dla M. Nowaka sposób na życie i pasja. – Chciałbym w przyszłości pójść na studia, które będą mnie w tym kierunku rozwijały. Niestety w naszym kraju wciąż za mało organizuje się konkursów skupiających się właśnie na  dancehallu, dlatego też bardzo trudno jest się wybić i osiągnąć więcej – dodaje zwycięzca Mistrzostw Polski.

Przed Mateuszem kolejne zawody, które odbędą się już we wrześniu. Nagrody z pewnością przyciągną wielu tancerzy, bo wyjazd na Jamajkę to z pewnością nie byle co.


(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: