Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Masz krew? To się podziel

23 czerwca zapraszamy wraz z organizatorami zbiórki krwi na skoczowski Rynek. Od godz. 9.00 do 14.00 będzie można oddać krew dla chorej na ostrą białaczkę szpikową Doroty oraz innych podopiecznych Kliniki Hematologii i Transplantacji Szpiku w Katowicach.

W każdej kropli krwi płynie nadzieja, którą możemy ofiarować chorym z  Kliniki Hematologii i Transplantacji Szpiku w Katowicach. Już 23 czerwca na skoczowskim Rynku będzie można oddać krew potrzebującym z tego szpitala. To tam walczą chorzy na nowotwory krwi i właściwie codziennie krew – nieoceniony dla nich lek, jest tam potrzebna. Wśród nich o zdrowie walczy również mieszkanka Skoczowa. Dlatego właśnie w tym mieście zorganizowano zbiórkę krwi i rejestrację dawców szpiku.

Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji, które umilą czas wszystkim, którzy przyjdą na skoczowski Rynek. Dla najmłodszych zapewniono malowanie twarzy, dla rodzin zdjęcia rodzinne z profesjonalnym fotografem. Ponadto będzie się można przejechać quadem i zdobyć nagrody w konkursie na plakat „Masz krew...To się podziel”. głównym punktem programu będzie oczywiście zbiórka krwi i rejestracja dawców szpiku.

Koniecznie podzielcie się krwią! Chorzy jej bardzo potrzebują! Twoja krew może uratować życie! Przyjdź w najbliższą niedzielę 23 czerwca 2013r.! Czekamy w godzinach 9:00-14:00! Portal OX.PL objął wydarzenie patronatem prasowym!

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: