Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Marynia do przygarnięcia

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy jeszcze raz domu dla pięknej i zdrowej kotki Maryni. Ma za sobą trudne chwile, ale też nadzieję, że wszystko, co złe, to przeszłość. Jaka jest jej historia?

 

Marynia razem z rodzeństwem została wyłapana w Ustroniu. Maluchy były bardzo chore i pozostałych nie udało się uratować. Kotka jest jeszcze trochę wystraszona. Lubi towarzystwo innych kotków. Jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Gdyby nie wolontariusze Stowarzyszenia AS, nie miałaby szansy na normalne życie. Wolontariusze zajmują się wieloma kotami i psami, więc na pewno jeśli ktoś chciałby przygarnąć jakiegoś czworonoga, znajdzie w Stowarzyszeniu swojego przyjaciela.

Niektórzy wolą koty od psów, niektórzy odwrotnie. Są też i tacy, którzy mają oba czworonogi. Koty z reguły uważane są za spokojniejsze i wyciszone. Może ktoś z czytelników chciałby się podzielić swoją opinią w sprawie posiadania psa lub kota i ich sposobów życia. Jedno jest pewne - - Marynia na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną kocią miłością i delikatnym mruczeniem. Ma dużo zalet i żadnej wady.

Proszę spojrzeć na zdjęcia - komu podoba się kotka? Marynia czeka na swoich ludzi w domku tymczasowym ASA w Ustroniu i pod numerem telefonu 606911687. Kto jej pomoże? Kto chciałby ją przygarnąć? A może jakiegoś innego kota lub psa?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: