Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Maria Juroszek przy ściance

Marię Juroszek siłaczkę z Cieszyna wreszcie można zobaczyć w Cieszynie w akcji. Od kilku dni trenuje już nie tylko w klubie Samson w Marklowicach, ale także w Cieszynie. Sama prowadzi tam również treningi.

Mistrzyni Świata, Europy i Polski w siłowaniu na rękę Maria Juroszek należy do klubu Samson w Marklowicach w powiecie wodzisławskim. Marzyła by miejsce do treningów znalazło się również w jej rodzinnym Cieszynie i udało się. Od kilku dni multimedalistkę można zobaczyć przy ściance wspinaczkowej w Cieszynie. Pani Maria nie odkryła nowej pasji, a po prostu znalazła swoje miejsce do trenowania dzięki uprzejmości Strefy Wolności.  

Strefa Wolności przyjęła pod swój dach Mistrzynię Świata, Europy i Polski, multimedalistkę w siłowaniu na rękę, która po latach na wygnaniu, znalazła wreszcie miejsce do trenowania w Cieszynie! Tu też będzie prowadziła treningi! Zapraszamy serdecznie – czytamy na FB Strefy Wolności.

Co ważne treningi są bezpłatne, a przyjść może każdy – dzieci od 12 roku życia. Ze względu na moją pracę nie mamy stałych dni w Strefie Wolności. Jeżeli ktoś chce przyjść to najlepiej do mnie zadzwonić bądź napisać na FB. Zapraszam. Jestem szczęśliwa, że znalazła tutaj swoje miejsce – przyznaje Maria Juroszek. Nie ma stałych dnia, ale są stałe godziny. Panią Marię przy ściance można spotkać w godzinach od 17:00 do 19:00. Więcej informacji można uzyskać również na miejscu.  

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: