Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mamo, pokaż nam swoje dziecko

Dziś obchodzimy dzień szczególny. Wszystkim Mamom, Matkom i Mamusiom składamy najserdeczniejsze życzenia. W końcu Dzień Matki, mamy okazję świętować raz w roku!Dziś wyjątkowo czekamy na Wasze zdjęcia!

Kochane mamy. Przyjmijcie życzenia – zdrowia, szczęścia i samych radości. Niech Wasze dzieci, są Waszą dumą i radością. W tym wyjątkowym dniu, niech nie zabraknie czasu spędzonego z Waszymi pociechami, niech jest to czas dla Was .

Kochane mamy, od lat Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL pokazuje nowo narodzone dzieci w ramach cyklu – Najmłodsi stela. Dziś proponujemy wam – pokażcie nam Wasze dzieci. Dziś wyjątkowa okazja by uczcić te dzień wspólną fotografią, a potem zamieścić ją w mediach społecznościowych i wstawić na główną stronę Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Pokażcie tam swoje wyjątkowe, cudowne dzieci, które dziś spieszą ze wspaniałymi życzeniami.
Razem twórzmy Nasze-dzieci.ox.pl

W Dniu Matki mile widziane zdjęcia z mamami:)

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-05-26 15:17:56
św. Patryk.: "Pokaż nam swoje dziecko..." - w tej od tysiąca lat "chrześcijańskiej cywilizacji" dzieci nigdy nie były i po dziś dzień nie są traktowane jak ludzie - tak jak ryby głosu nie mają, można je bezkarnie bić, można je jak małpki w cyrku pokazywać nawet nie próbując pytać o ich zgodę, dzieci to nawet nie pół-ludzie w tym pełnym katolicyzmu i tradycji świecie, za to chętnie hasło "dziecko" czy "dobro dziecka" jest używane przez obłudnych i zakłamanych propagandzistów tak zwanej prawicy i kleru jako narzędzie ideologicznej walki - o tak, pokazujcie mamusie swoje dzieci na jarmarku internetu, a może coś jeszcze nam pokażecie, ale już tak naprawdę wyłącznie swojego?
2022-05-26 15:32:57
Vito: "można je bezkarnie bić" Że ty miałeś takie dzieciństwo nie znaczy ze tak jest w każdej rodzinie. Ale w twoim przypadku to wiele tlumaczy.
2022-05-26 19:16:29
Boska Adela: Vito, Istebna, i wszystko na ten temat
2022-05-27 09:22:09
AntyklerForte+: w tej gminie klaszczą proboszczowi co ministrantów gwałcił, wszystko jasne
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: