Małżeństwa na medal

W 2017 roku w gminie Strumień jubileuszu Złotych Godów doczekały się 22 pary małżeńskie. Jubilaci w raz z władzami gminy z tej okazji spotkali się w sali Widowiskowej przy OSP w Bąkowie.

Burmistrz Strumienia Anna Grygierek wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Czesławem Greniem w imieniu Prezydenta RP wręczyli Jubilatom medale.  - Pragnę przekazać najserdeczniejsze gratulacje i życzenia długich, pięknych wspólnych lat w zdrowiu, szacunku i wzajemnej miłości  – życzyła Burmistrz Strumienia. Niestety, ze względu na stan zdrowia nie wszystkim z nich udało się przybyć na uroczystość. Nie zabrakło tez akcentu muzycznego, uroczystość uświetnił swoim występem: Zespół Regionalny „Strumień” – działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane na wniosek Burmistrza Strumienia przez Prezydenta RP otrzymali: Cecylia i  Piotr Billig z Zabłocia,  Bruno i Ewa Bisok z Bąkowa, Aurelia i Edward Dziędziel z Drogomyśla, Anna i Emil Firla z Pruchnej, Anna i Karol Grzywa z Pruchnej, Zenona i Zdzisław Janota ze Zbytkowa, Irena i Jan Kuboszek z Pruchnej, Hildegarda i Juliusz Lazar ze Strumienia,  Anna i Jan Małek z Bąkowa, Krystyna i Józef Miskiewicz z Bąkowa, Marta i Jerzy Mrowiec z Bąkowa, Krystyna i Oskar  Ogrodnik z Drogomyśla,  Janina i Kazimierz Pietraszewscy z Bąkowa, Genowef i Jan Pisarek ze Zbytkowa, Elżbieta i Jan Polok z Bąkowa, Irena i Rudolf Rańda z Bąkowa, Józef i Józefa Rauer ze Strumienia, Agnieszka i Józef Szołtys z Drogomyśla, Maria i Ludwik Urbanek z Zabłocia, Kazimiera i Jerzy Wacha z Bąkowa, Maria i Jan Walczysko z Pruchnej, Helena i Bronisław Węglarz z Pruchnej.

Osoby, które w 2018 roku doczekało Diamentowych Godów także zostali zaproszeni na w/w uroczystość, są to:  Juliusz i Zofia Cieślar z Drogomyśla, Emilia i Karol Czakon z Pruchnej, Irena i Stanisław Filipek z Pruchnej, Ludwik i Ludwika Hernik z Pruchnej, Zofia i Zbigniew Machalica z Zabłocia, Helena i Emil Ociepka z Zabłocia, Krystyna i Ludwik Rauer ze Strumienia, Eugenia i Henryk Trojan z Drogomyśla.

 
(red/mat.pras.)
 

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją