Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Małysz spokojny o formę naszych skoczków

Nieco ponad tydzień pozostało do inauguracji Letniego Grand Prix w Wiśle. Kadrowicze trenowali na skoczni im. Adama Małysza, a "Orzeł z Wisły", którego nie zabrakło na zgrupowaniu, nie martwi się o formę biało-czerwonych.

Przez ten tydzień, podopieczni Michala Dolezala przygotowywali się do inaugruacji FIS Grand Prix, która czeka nas już 19 lipca (piątek). Podczas zgrupowania w Wiśle, na naszych zawodników przyglądał się również Adam Małysz, który pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Jak ocenia szanse Polaków w pierwszych konkursach?

- Dzisiaj (przyp. red. 10.07) zakończyło się zgrupowanie kadry A w Wiśle Malince. Wygląda na to, że nasi zawodnicy są w bardzo dobrej dyspozycji i możemy spodziewać się kolejnych zapierających dech w piersiach skoków podczas nadchodzących zawodów - przyznał Małysz na swym profilu społecznościowym.

Miejmy nadzieję, że rokowania "Orła z Wisły" się sprawdzą i polscy kibice będą mieli co świętować za tydzień. Przypomnijmy, iż w piątek (19 lipca) czekają nas kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. Skoczkowie będą rywalizować także drużynowo, a zmagania te zaplanowano na sobotę.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: