Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Małysz prezesem PZN!

Obyło się bez niespodzianki podczas Walnego Zjazdu w Krakowie, gdzie przeprowadzono wybory na prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Po szesnastu latatch urzędowania Apoloniusza Tajnera, stery objął Adam Małysz, który był jedynym kandydatem.

Zmiana warty w Polskim Związku Narciarskim. Apoloniusz Tajner odchodzi po szesnastu latach urzędowania, a jego miejsce zajmie Adam Małysz. Wiślanin był jedynym kandydatem podczas wyborów, które miały miejsce na Walnym Zjeździe w Krakowie.

Możliwość oddania głosu miało 80 delegatów. Zdecydowana większość, bo aż 77, zagłosowała "za", a trzy glosy okazały się nieważne. - No i stało się. Dziękuję za poparcie i zaufanie. Wiem, że czeka mnie dużo ciężkiej pracy, więc życzcie mi powodzenia - przyznał Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kadencja nowo wybranego prezesa potrwa cztery lata.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-25 18:03:45
migaj: Gratulacje!
2022-06-25 20:48:59
1234567890: No nastepnemu sie d... do stołka przykleja.
2022-06-26 20:02:53
hadig: No ale zapracował na to...
2022-07-12 10:56:05
Tustela: dress cod ma godny :), jak na Prezia przystało teraz trochę ogłady prezesowskiej łyknie i będzie gut,,zakopiańczycy go raczej tak do końca nie polubią, ale cóż takie życie, oby jaki miszcz światowy za jego kadencji wyskoczył, bo Polo ich trochę wycelebrowoł, trzymam kciuki za sukcesy skoczków i biegaczy ,szczególnie Ci drudzy mają trochę licho ostatnio,
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: