Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Małysz poza pierwszą 10.

Po pierwszej serii  konkursu Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Oberstdorfie prowadził Thomas Morgenstern. Austriak uzyskał 131,5m. Tuż za nim uplasowali się  Andreasem Kofler (128,5m) oraz Manuel Fettner (130m). Adam Małysz niestety zajmował 21. lokatę po lądowaniu na 115 metrze.

Do rundy finałowej awansował również Kamil Stoch, który miał duże szczęście, mimo że uzyskał  tylko 118m i otrzymał fatalne noty od sędziów awansował do rundy finałowej, dzięki temu, że jego rywala Rune Velta zdyskwalifikowano. W drugiej serii Stoch skoczył 122, 5 metra i ostatecznie zajął  25 pozycję
Po pierwszej serii, udział w dzisiejszych (29.12 2010) zawodach zakończyli Marcin Bachleda (109m i 41. lokata), Dawid Kubacki (112,5m i 40. miejsce) oraz Stefan Hula (116m i 35. pozycja).
Adam Małysz awansował do pierwszej serii jako „Lucky Loosers”. Nasz najlepszy skoczek po pierwszej serii po lądowaniu na 115 metrze zajmował 21. lokatę. W drugiej serii było znacznie lepiej i Małysz dzięki wynikowi 131,5 metra, ostatecznie  skończył zawody na 11 miejscu.

Konkurs Turnieju Czterech Skoczni wygrał Thomas Morgenstern, drugi był Matti Hautameki a na najniższym podium stanął Manuel Fettner

Wyniki zawodów można było śledzić na żywo w naszej relacji live, klikając tutaj>>>

Zapraszamy na kolejne relacje.

PL

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: