Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mały kociak do adopcji...

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego kociaka. To Ignaś, który nie miał dotychczas łatwego życia. Jaka jest jego historia? Kto go przygarnie?

Kociak otrzymał imię od nazwy ulicy w Ustroniu - Ignacego Daszyńskiego, na której został znaleziony. Był słabiutki i głodny, a jego małe, wątłe ciałko było całe w pchłach i kleszczach. Najpierw trafił do weterynarza, a później w domowe warunki do wolontariuszki ze Stowarzyszenia AS.

Obecnie kociak dzięki troskliwej opiece ładnie przybiera na wadze, a apetyt i zdrowie mu dopisują. To mała, wesoła istotka, która jest już gotowa na odpowiedzialny, dobry domek. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją kocią miłością i delikatnym mruczeniem. Kotek jest bardzo ładny, o czym mogą się Państwo przekonać, oglądając zdjęcia.

Kociak jest odrobaczony i ma za sobą pierwsze szczepienie. Jest zdrowy i bardzo sympatyczny. Ma same zalety. Obecnie Ignaś przebywa w domu tymczasowym Stowarzyszenia As w Ustroniu. Kontakt w sprawie adopcji - 606 - 911 - 687. Komu się podoba? Kto chciałby odmienić jego los?

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-13 20:11:34
megan: Słodki malec... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: