Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Majówka w Ogrodzie

''Majówka w Ogrodzie'' to impreza, która ma już swoją tradycję. Po raz trzeci w tym roku odbędzie się na ''włościach'' Rodzinnych Ogródków Działkowych w Cieszynie. Choć do wydarzenie pozostało jeszcze kilka dni - już dzisiaj trwają przygotowania. A będzie się działo... Impreza skupi blisko 200 działkowców.

19 maja Rodzinne Ogrody Działkowe „Celma” w Cieszynie przy ulicy Dębowej obchodzić będę „Majówkę w Ogrodzie”. Do wspólnego spędzenia czasu zaprasza prezes R.O.D. w Cieszynie Zdzisław Wigłasz.

„Majówka w Ogrodzie” ma już swoją małą tradycję. W tym roku odbędzie się trzecia edycja imprezy na którą zaprasza Zdzisław Wigłasz prezes Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Cieszynie. - Mam nadzieję, że „Majówka...” na stałe zagości w naszym kalendarzu – podkreśla. 

Majówka rozpocznie się wraz z godziną 12.00. Jak przystało na imprezę tego typu nie zabraknie tego dnia dobrego jedzenia i skocznej muzyki. -  Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, bo oprócz zabawy zaplanowaliśmy również prezentację firm ogrodniczych, które podzielą się z nami doświadczeniem w aranżacji i zakładaniu ogrodów. Prezentowane będą również maszyny ogrodnicze. Majówce towarzyszyć będzie sprzedaż sadzonek, ziemi i kory...- przybliża program imprezy Z. Wigłasz prezes R.O.D, który funkcję tą pełni od 2 lat – Na ten dzień przygotowaliśmy wiele atrakcji, by „majówkowy” czas spędzić w miłej i sympatycznej atmosferze. 

Organizatorzy imprezy zadbali także o rozrywkę.

- Dodatkowymi atrakcjami będą konkursy. Uczestnicy rywalizować będą na strzelnicy, w „rzucie do czarownicy” i na kręgielni. Oczywiście na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają nagrody – dodaje pan Zdzisław  - Zapraszamy na „Majówkę w Ogrodzie” 19 maja na teren R.O.D. „Celma w Cieszynie (ul. Dębowa). Rozpoczynamy o godzinie 12.00. 


Barbara Stelmach-Kubaszczyk 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: