Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Magiczna noc sylwestrowa

Sylwester to dzień, kiedy wszyscy powinni doskonale się bawić. Powitanie nowego roku powinno przebiegać w radosnej atmosferze, przy dźwiękach muzyki. Tego dnia organizowane są różnego rodzaju bale i zabawy, dzięki którym mamy szansę uczynić sylwestrową noc niezapomnianą. Co na powitanie roku 2018 przygotowały gminy na Śląsku Cieszyńskim? Mieszkańcy regionu mają szansę skorzystać z propozycji pięciu miejscowości.

W Skoczowie noc sylwestrowa rozpocznie się już o godzinie 20:30. Impreza zatytułowana będzie „Noc Sylwestrowa na skoczowskim rynku z Radiem Bielsko”. W programie nie tylko zabawa z muzyką, ale również pokaz fireshow, zumba, wywiady, konkursy z nagrodami, wejścia na antenę, internetowa zabawa na profilu fb Radia Bielsko, roczna fotokronika miasta oraz oczywiście przywitanie nowego, 2018 roku wraz z burmistrzem Skoczowa. Zgromadzeni goście mają szansę bawić się wspólnie do godziny drugiej w nocy i przeżyć niezapomnianą zabawę, w rytmie wspaniałej muzyki. Nie zabraknie tańca, śpiewów oraz innych atrakcji. Patronat nad Sylwestrem w Skoczowie objął portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL

Kolejną propozycję dla mieszkańców Śląska Cieszyńskiego przygotowało miasto Ustroń. Tutaj start imprezy zaplanowany jest na godzinę 22, koniec z kolei to godzina 1 w nocy. O godzinie 22 wystąpi zespół Polandia, następnie przyjdzie czas na gwiazdę zespołu, czyli zespół Tabu, który przywita Nowy Rok w rytmach reggae. Organizowany jest również pokaz sztucznych ogni, w związku z czym miasto apeluje, aby zgromadzeni goście nie przynosili z sobą własnych petard.

Jeżeli chodzi o Ustroń, dla miłośników narciarstwa gratką z pewnością będzie zabawa sylwestrowa na stoku Poniwiec, organizowany przez tamtejszą kolej linową. Jest to jedyna alternatywa w ustroniu dla miłośników klimatycznych gór Beskidu Śląskiego, gdyż w tym roku na Czantorii Sylwester organizowany nie będzie.

Góralskiego Sylwestra organizuje również Wisła. Start imprezy to godzina 21, a Dj Adam zapewni muzykę i doskonałą zabawę do godziny 1 w nocy. Na placu Hoffa składane będą również życzenia oraz zostanie wzniesiony noworoczny toast, aby rok 2018 był równie wspaniały, jak poprzedni, 2017.

Wisła również zaprasza na lokalne stoki narciarskie. Ze względu na sprzyjającą pogodę stoki są wciąż naśnieżone, a warunki narciarskie umożliwiają doskonałą zabawę miłośnikom tego sportu. Oprócz tego organizowane będą również kuligi oraz ogniska w góralskim klimacie, co jest doskonałą okazją, aby Sylwestra spędzić w nieco inny niż standardowy sposób.

O godzinie 23, wspólnie oczekiwać na Nowy Rok będą mogli również mieszkańcy gminy Jaworze. Tutaj przez dwie godziny muzyką rozbrzmi lokalny amfiteatr. Planowany jest również pokaz sztucznych ogni oraz oczywiście noworoczne życzenia.

Noc sylwestrowa w rytmach disco jest również organizowana w Brennej. Tutaj o godzinie 22 w Parku Turystyki zgromadzonych gości będzie zabawiał muzyką dj Gieras. Wydarzenie potrwa do godziny 1:30 i zostanie uświetnione pokazem sztucznych ogni, które zostaną wystrzelone na terenie Boiska Sportowego przy ulicy Wyzowlenia.

 

źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

10
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-29 11:56:09
lpp: a w dziurze cieszyn (specjalnie z małej litery) tylko dzwon o 12 zabije z sylwestrowych atrakcji... żenada
2017-12-29 13:56:36
krolik bugs: W cieszynie dobra zmiana ;)
2017-12-29 14:34:25
Klaudiuszek: Jaki gospodarz taki sylwester.
2017-12-29 16:35:28
koszor: Cisza, przestańcie jęczeć. Gospodarka, infrastruktura, bezpieczeństwo - tu niech władza działa pełną parą. Głupot się wam zachciewa, mądry sam umie zadbać o rozrywkę.
2017-12-29 17:06:07
bronek91: Jakoś nikt nie zauważył, że ten cały sylwester to czysto kościelny wymysł... Tak samo jak dzień kobiet, babci, dziadka i innego rodzaju święta lasu to pozostałość po komunistach. Ideologia przeszkadza, ale okazja do rozrywki już nie.... <br /><br />Zatem nowy rok liturgiczny konsumpcjonizmu czas zacząć?
2017-12-29 17:09:39
krokusik: A czego spodziewaliście się po takich włodarzach? Festynu całodobowego? Męczennice szczerbatego kawalera co miesiąc obstawiają setki policjantów i innych służb, a nie ma kilku osób, które zajęły by się sylwestrem na Cieszyńskim rynku. Jaka władza, taki sylwester. Ważne, że msza się odbędzie w terminie.
2017-12-29 17:38:56
Przepierón: Zaś wycióngocie tóm żebraczół łape po darmoche? Jak chcecie się w sylwestra bawić to restauracje, hotele organizują zabawy. Skończcie wreszcie żebrać i jamrać. Gdyby Cieszyn organizował sylwestra to byście gderali że rozpieprzają waszą kase, nie organizują to jamrzecie że nic nie robią. Nie wygodzi tym moheróm, do kościoła żykać idźcie i na tace dejcie.
2017-12-29 18:58:45
krokusik: @Przepierón nie fanzol za kupe, bo jeszcze nie lejom :) We wszyskich miastach można, jyno ni w Cieszynie. Chocioż z drugi strony? Hmm. Kto by na tyn rynek mioł przijść? Może i mosz racje? Niedługo bydzie sie gańba prziznać, że sie je z Cieszyna. Co mondrzejsi to już wypierdzielili i siedzom na swojim. Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.
2017-12-29 21:23:09
hanbes: Przepierón to jest prawdziwy... Przepierón! Słuszne podsumowanie! Od dłuższego czasu czekam na Twoje wpisy gdyż zawsze charakteryzują się prostotą a jednocześnie celnością i humorem. I z tego miejsca korzystając że kończymy kolejny rok chcę złożyć życzenia WSZYSTKIM, bez względu na poglądy, zapatrywania na życie, wiarę czy rząd. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
2017-12-30 14:24:39
Marzanna: Na te rynki naprawdę nie ma kto chodzić jak ktoś powiedział szału nie ma. Młodzi zapatrzeni w tablety komórki, starsi wpatrzeni w telewizor bo wszystko jak na dłoni.<br />Ja bym chciała żeby w Nowym Roku w szczególności przestał najeżdżać jeden na drugiego nie uchodzi przecież to nasza mała Ojczyzna. Trzeba wybrać mniejsze zło bez względu na wiarę poglądy polityczne. <br />Ja chciałam Wam złożyć życzenia z okazji Nowego Roku. Otóż życzę Wam abyście zawsze przebywali wśród ludzi, których lubicie i kochacie, abyście znaleźli swoje wspaniałe miejsce na ziemi, gdzie będzie Wam dobrze i gdzie będzie Wam chciało się żyć i cieszyć każdym jednym drobiazgiem, żeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia nawet te, o których boicie się myśleć, bo to te są najwspanialsze..<br /><br /><br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: