Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

„Magia wyobraźni” w Strumieniu

W strumieńskiej Galerii pod Ratuszem, odbyło się otwarcie wystawy pn. „Magia wyobraźni”, na której zaprezentowano dzieła stworzone przez członków Amatorskiej Grupy Twórczej „Strumień”.

Grupa rozpoczęła swoją działalność w 1987 roku, łącząc utalentowanych mieszkańców nie tylko naszej gminy, ale również i okolic. Efekty tej już długoletniej działalności można było zobaczyć nawet poza granicami naszej Małej Ojczyzny, gdzie AGT cieszy się uznaniem wśród środowiska artystycznego. Sama wystawa „Magia wyobraźni” jest już kolejnym wydarzeniem, które odbyło się w Galerii pod Ratuszem w ramach współpracy z AGT.

Na wernisażu nie zabrakło Burmistrz Strumienia Anny Grygierek oraz naturalnie członków Amatorskiej Grupy Twórczej z przewodniczą grupy Marią Michalczyk. - Pierwszymi gośćmi wystawy byli członkowie wizyty studyjnej z partnerskiej, słowackiej gminy Krasnany, którzy dnia 8 czerwca rozpoczęli swój pobyt w Poslce od spotkania w Galerii pod Ratuszem – informuje UM w Strumieniu

Wystawa będzie czynna do 31 lipca 2018 roku, w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Grupy zorganizowane prosimy o telefoniczne uzgadnianie godzin zwiedzania, pod numerem 33 85 70 182.

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: