Lukam pokonał Beskid

W niedzielne (20.10.2013) popołudnie w ramach Ligi Trampkarzy Młodszych zmierzyły się dwie skoczowskie drużyny młodzików - KP Lukam Skoczów i KS Beskid Skoczów. Drużynie Ireneusza Kościelniaka udało się pokonać team Beskidu 4:0. Lukam tym samym nadal pozostaje drużyną bez przegranego meczu, a dzięki zwycięstwu awansował na 2. miejsce w tabeli.

Pierwsza część spotkania była dość wyrównana i zacięta, ale zakończyła się 1:0 dla młodzików z Lukama. W drugiej połowie na boisku dominowali już zawodnicy KP Lukam, którzy powiększyli przewagę sprzed przerwy, nie tracąc przy tym bramki: - Bardzo dobrze spisała się nasza linia obrony, którą mądrze  kierował na środku Bartosz Koprek. Dobra gra obronna naszej drużyny spowodowała, że Beskid poza kilkoma nieudolnymi próbami strzału z dalszej odległości, poważniej nie zagroził naszej bramce przez całe spotkanie - komentuje Piotr Łuka na nieoficjalnej stronie drużyny.

Bramki dla Lukam zdobyli: Jonatan Szturc, Oliwier Łuka, Dorian Chrapek i Klaudiusz Kurto. Lukam wystąpił w składzie: Robert Walarus - Łukasz Lachowski, Bartosz Koprek, Kamil Król - Witold Waszut, Robert Gajda, Marcin Kanafek (kapitan), Dorian Chrapek - Jonatan Szturc. Grali również: Oliwier Łuka, Klaudiusz Kurto i Szymon Górnik.

W niedzielę (27.10.2013) zostanie rozegrana ostatnia kolejka rundy jesiennej, Lukam zmierzy się na wyjeździe z aktualnym liderem - Cukrownikiem Chybie. Z kolei Beskid Skoczów zagra u siebie z najsłabszym zespołem tabeli - Tempem Puńców.