Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lubisz śpiewać? Weź udział w konkursie!

Posiadasz talent wokalny? A może lubisz śpiewać, ale jeszcze nigdy nie sprawdziłeś swoich sił w żadnym konkursie? Miejskie Centrum Kultury ''Integrator'' w Skoczowie organizuje Powiatowy Konkurs Wokalny pt.: ''Piosenka filmowa- utwory polskojęzyczne''. Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się na przesłuchania.

Konkurs jest kontynuacją pierwszej edycji, która odbyła się na przełomie kwietnia i maja tego i dotyczyła piosenki filmowej obcojęzycznej. Mogliśmy usłyszeć szereg ciekawych i niestandardowych interpretacji znanych i nieznanych utworów, pochodzących z różnych ścieżek filmowych. Tym razem uczestnicy zmierzą się z piosenkami filmowymi polskojęzycznymi oraz wystąpią w dwóch kategoriach solo: grupa I do 12 lat, grupa II do 17 lat i grupa III 18 lat i więcej i kategorii duety.

Wszystkich chętnych zapraszamy do przygotowania jednej piosenki polskojęzycznej, znajdującej się na ścieżce filmowej lub wokalizy, pochodzącej z polskiego filmu. Zgłoszenia przyjmowane są do 13.11.2015, przesłuchania natomiast odbędą się 21.10.2015 w sali widowiskowej „Pod Pegazem”. Laureaci wystąpią przed publicznością podczas uroczystego koncertu, zorganizowanego z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Teatrze Elektrycznym 28 listopada 2015.

 

Regulamin

Karta zgłoszeń - solo

Karta zgłoszeń - duety

Portal OX.PL jest patronem medialnym wydarzenia.

 mp/mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: