Lotos Cup w Wiśle
14.01.2008 0:00
Paweł Słowiok, Tomasz Byrt (obaj KS Wisła Ustronianka), Stanisław Biela (UKS Sołtysianie Stare Bystre) oraz Krzysztof Leja (Start Krokiew Zakopane) odnieśli po dwa zwycięstwa w konkursach skoków narciarskich dzieci i młodzieży z cyklu ‘Lotos Cup’, które odbyły się w dniach 11-12 stycznia w Wiśle Łabajowie.
Jedynie w rywalizacji dziewcząt Magdalena Pałasz (UKS Sołtysianie Stare Bystre) i Joanna Szwab (Start Krokiew Zakopane) podzieliły się najwyższym stopniem podium.
Warto odnotować, że Paweł i Tomek jako jedyni triumfowali we wszystkich czterech tegorocznych zawodach.
Wyniki:
Konkurs nr 3 - 11.01.2008 - piątek
Junior B (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72
Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72
Junior D (rocznik 1994-95) - skocznia HS-46
Junior E (rocznik 1996 i młodsi) - skocznia HS-42
Dziewczęta - skocznia HS-42
Konkurs nr 4 - 12.01.2008 - sobota
Junior B (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72
Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72
Junior D (rocznik 1994-95) - skocznia HS-46
Junior E (rocznik 1996 i młodsi) - skocznia HS-42
Dziewczęta - skocznia HS-42
Klasyfikacja generalna Lotos Cup (po czterech konkursach)
Junior B (rocznik 1990-91)
Junior C (rocznik 1992-93)
Junior D (rocznik 1994-95)
Jedynie w rywalizacji dziewcząt Magdalena Pałasz (UKS Sołtysianie Stare Bystre) i Joanna Szwab (Start Krokiew Zakopane) podzieliły się najwyższym stopniem podium.
Warto odnotować, że Paweł i Tomek jako jedyni triumfowali we wszystkich czterech tegorocznych zawodach.
Wyniki:
Konkurs nr 3 - 11.01.2008 - piątek
Junior B (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72
1 | Paweł Słowiok | KS Wisła Ustronianka | 224,2 pkt. | 62,5 i 65,5 m |
2 | Adam Cieślar | KS Wisła Ustronianka | 218,6 pkt. | 62,5 i 64,0 m |
3 | Jan Ziobro | AKS Zakopane | 214,6 pkt. | 61,0 i 65,5 m |
4 | Marcin Kulig | TS Wisła Zakopane | 196,0 pkt. | 59,0 i 61,0 m |
5 | Kamil Skrobot | TS Wisła Zakopane | 193,7 pkt. | 58,5 i 59,5 m |
6 | Michał Pyclik | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 185,1 pkt. | 56,5 i 60,0 m |
7 | Mariusz Kawulok | KS Wisła Ustronianka | 179,3 pkt. | 57,0 i 57,5 m |
8 | Bartłomiej Czernik | Start Krokiew Zakopane | 172,0 pkt. | 56,0 i 56,5 m |
9 | Artur Bandyk | TS Wisła Zakopane | 167,7 pkt. | 54,0 i 56,5 m |
10 | Kacper Skrobot | TS Wisła Zakopane | 165,3 pkt. | 52,5 i 57,0 m |
11 | Kamil Waluś | KS Wisła Ustronianka | 162,1 pkt. | 54,0 i 55,0 m |
12 | Przemysław Polok | KS Wisła Ustronianka | 152,7 pkt. | 52,5 i 53,0 m |
13 | Andrzej Staszel | LKS Poroniec Poronin | 143,5 pkt. | 46,5 i 56,0 m |
14 | Krzysztof Łokaj | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 118,9 pkt. | 45,5 i 48,0 m |
15 | Marek Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 112,1 pkt. | 45,5 i 46,0 m |
16 | Michał Balicki | LKS Poroniec Poronin | 96,2 pkt. | 40,0 i 45,5 m |
17 | Marcel Gral | LKS Klimczok Bystra | 82,2 pkt. | 39,5 i 41,0 m |
18 | Karol Adamus | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 69,4 pkt. | 38,0 i 38,0 m |
Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72
1 | Tomasz Byrt | KS Wisła Ustronianka | 221,6 pkt. | 62,0 i 67,0 m |
2 | Artur Kukuła | KS Wisła Ustronianka | 211,5 pkt. | 60,0 i 65,0 m |
3 | Grzegorz Miętus | Start Krokiew Zakopane | 203,9 pkt. | 58,0 i 63,0 m |
4 | Aleksander Zniszczoł | KS Wisła Ustronianka | 202,2 pkt. | 59,5 i 61,0 m |
5 | Andrzej Gąsienica | TS Wisła Zakopane | 195,2 pkt. | 59,0 i 59,0 m |
6 | Bartłomiej Kłusek | LKS Klimczok Bystra | 191,8 pkt. | 57,0 i 60,0 m |
7 | Andrzej Szlembarski | Start Krokiew Zakopane | 184,1 pkt. | 56,5 i 57,5 m |
8 | Szczepan Kupczak | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 181,9 pkt. | 57,5 i 58,5 m |
9 | Rafał Polinkiewicz | Start Krokiew Zakopane | 172,6 pkt. | 55,0 i 56,5 m |
10 | Piotr Czyż | KS Wisła Ustronianka | 166,8 pkt. | 55,5 i 54,0 m |
11 | Wojciech Marusarz | Start Krokiew Zakopane | 166,1 pkt. | 52,5 i 56,5 m |
12 | Mateusz Mniszak | Start Krokiew Zakopane | 165,7 pkt. | 55,0 i 55,5 m |
13 | Dawid Kanik | LKS Klimczok Bystra | 165,5 pkt. | 55,0 i 55,0 m |
14 | Jędrzej Ścisłowicz | LKS Klimczok Bystra | 163,6 pkt. | 52,5 i 56,5 m |
15 | Michał Podżorski | KS Wisła Ustronianka | 162,7 pkt. | 53,5 i 54,5 m |
16 | Patryk Pokorski | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 162,1 pkt. | 53,0 i 56,0 m |
16 | Adam Bryja | LKS Poroniec Poronin | 162,1 pkt. | 54,0 i 55,0 m |
18 | Konrad Turczak | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 159,2 pkt. | 54,5 i 53,5 m |
19 | Aleksander Cieślar | KS Wisła Ustronianka | 158,8 pkt. | 52,0 i 55,0 m |
20 | Paweł Matuszny | KS Wisła Ustronianka | 157,6 pkt. | 52,5 i 54,0 m |
21 | Patryk Dunajski | KS Wisła Ustronianka | 156,4 pkt. | 50,0 i 56,0 m |
22 | Piotr Wójcik | KS Wisła Ustronianka | 144,7 pkt. | 51,0 i 52,0 m |
23 | Jan Zięba | TS Wisła Zakopane | 140,1 pkt. | 48,5 i 53,0 m |
24 | Dawid Macura | KS Wisła Ustronianka | 136,0 pkt. | 47,0 i 53,0 m |
25 | Jakub Przybyła | UKS Regle Kościelisko | 135,8 pkt. | 48,5 i 51,0 m |
26 | Piotr Szczepaniak-Krupowski | Start Krokiew Zakopane | 133,9 pkt. | 52,0 i 46,5 m |
27 | Mateusz Bujok | KS Wisła Ustronianka | 120,1 pkt. | 44,5 i 49,5 m |
28 | Jan Kłoda | KS Wisła Ustronianka | 108,9 pkt. | 44,5 i 46,5 m |
29 | Michał Pawlus | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 108,0 pkt. | 44,5 i 45,5 m |
30 | Rafał Kocurek | LKS Klimczok Bystra | 104,8 pkt. | 43,5 i 46,0 m |
31 | Łukasz Burian | ZTS Zakucie Zagórz | 99,8 pkt. | 40,5 i 46,5 m |
32 | Adam Szczepaniak | LKS Poroniec Poronin | 94,2 pkt. | 43,0 i 42,5 m |
33 | Marcin Orawiec | LKS Poroniec Poronin | 90,6 pkt. | 43,0 i 41,0 m |
34 | Mariusz Rzadkosz | LKS Poroniec Poronin | 90,1 pkt. | 41,0 i 43,0 m |
35 | Daniel Wota | ZKN Sokół Zagórz | 87,0 pkt. | 42,0 i 40,5 m |
36 | Kamil Stec | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 80,6 pkt. | 44,0 i 37,5 m |
37 | Łukasz Para | LKS Poroniec Poronin | 65,5 pkt. | 38,0 i 37,0 m |
38 | Mateusz Krężelok | KS Wisła Ustronianka | 64,5 pkt. | 37,0 i 38,0 m |
39 | Leszek Gut-Chowaniec | LKS Poroniec Poronin | 57,5 pkt. | 36,5 i 36,0 m |
40 | Adam Piszczek | LKS Klimczok Bystra | 51,2 pkt. | 35,5 i 35,0 m |
41 | Piotr Kastelik | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 48,6 pkt. | 33,0 i 36,0 m |
42 | Krystian Zygmunt | ZKN Sokół Zagórz | 47,1 pkt. | 33,5 i 35,5 m |
43 | Dawid Bańczak | ZTS Zakucie Zagórz | 35,7 pkt. | 34,0 i 31,5 m |
Junior D (rocznik 1994-95) - skocznia HS-46
1 | Stanisław Biela | UKS Sołtysianie Stare Bystre | 271,4 pkt. | 42,0 i 42,0 m |
2 | Damian Żyła | LKS Klimczok Bystra | 261,7 pkt. | 39,5 i 40,0 m |
3 | Krzysztof Biegun | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 259,4 pkt. | 39,5 i 39,5 m |
4 | Jakub Wolny | LKS Klimczok Bystra | 243,3 pkt. | 38,0 i 37,5 m |
5 | Mateusz Kojzar | KS Wisła Ustronianka | 243,1 pkt. | 39,0 i 37,0 m |
6 | Szymon Szostok | KS Wisła Ustronianka | 241,7 pkt. | 38,5 i 36,0 m |
7 | Kamil Byrt | KS Wisła Ustronianka | 240,5 pkt. | 36,0 i 39,0 m |
8 | Piotr Mojżesz | LKS Klimczok Bystra | 233,3 pkt. | 37,0 i 36,0 m |
9 | Wojciech Fąferko | LKS Klimczok Bystra | 231,7 pkt. | 37,5 i 37,0 m |
10 | Łukasz Walkosz | LKS Poroniec Poronin | 223,9 pkt. | 35,5 i 36,0 m |
11 | Marcin Miętus | Start Krokiew Zakopane | 223,7 pkt. | 36,5 i 35,5 m |
12 | Konrad Janota | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 215,5 pkt. | 35,0 i 35,0 m |
13 | Jakub Bachleda-Szeliga | TS Wisła Zakopane | 214,5 pkt. | 35,0 i 35,0 m |
14 | Marcin Budz | UKS Regle Kościelisko | 213,3 pkt. | 35,0 i 35,5 m |
15 | Marcin Dziadoń | TS Wisła Zakopane | 212,4 pkt. | 35,0 i 34,0 m |
16 | Szymon Mniszak | Start Krokiew Zakopane | 208,7 pkt. | 35,0 i 34,5 m |
17 | Bogdan Zych | Start Krokiew Zakopane | 208,4 pkt. | 35,5 i 33,5 m |
18 | Artur Łokaj | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 207,9 pkt. | 33,5 i 35,5 m |
19 | Kamil Bańczak | ZTS Zakucie Zagórz | 203,3 pkt. | 35,5 i 32,5 m |
20 | Daniel Połeć | PKS Olimpijczyk Gilowice | 201,0 pkt. | 32,5 i 35,0 m |
21 | Kacper Kupczak | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 200,7 pkt. | 33,5 i 33,5 m |
22 | Kamil Gałysa | Start Krokiew Zakopane | 198,7 pkt. | 31,5 i 35,5 m |
23 | Dawid Osiński | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 198,2 pkt. | 33,5 i 33,5 m |
24 | Andrzej Stękała | Start Krokiew Zakopane | 198,1 pkt. | 33,5 i 32,5 m |
25 | Michał Pytel | TS Wisła Zakopane | 196,5 pkt. | 33,5 i 31,5 m |
26 | Michał Gut-Chowaniec | LKS Poroniec Poronin | 194,6 pkt. | 32,5 i 33,5 m |
27 | Jan Łowisz | Start Krokiew Zakopane | 192,7 pkt. | 36,0 i 33,5 m |
28 | Rafał Mamrowicz | ZKN Sokół Zagórz | 191,8 pkt. | 33,0 i 32,5 m |
29 | Paweł Burian | ZTS Zakucie Zagórz | 190,5 pkt. | 31,5 i 33,5 m |
30 | Sebastian Hebel | PKS Olimpijczyk Gilowice | 190,2 pkt. | 31,5 i 33,0 m |
31 | Dawid Osiński | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 187,7 pkt. | 30,5 i 34,0 m |
32 | Bartłomiej Gąsienica-Laskowy | Start Krokiew Zakopane | 178,9 pkt. | 33,0 i 33,5 m |
33 | Jakub Szeliga | Start Krokiew Zakopane | 177,8 pkt. | 32,0 i 31,0 m |
34 | Dawid Zawada | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 138,8 pkt. | 28,0 i 25,0 m |
35 | Przemysław Luber | PKS Olimpijczyk Gilowice | 136,3 pkt. | 27,5 i 30,0 m |
36 | Marcin Kąkol | LKS Klimczok Bystra | 95,2 pkt. | 21,0 i 21,0 m |
37 | Adam Ruda | ZTS Zakucie Zagórz | 94,7 pkt. | 21,0 i 21,0 m |
Junior E (rocznik 1996 i młodsi) - skocznia HS-42
1 | Krzysztof Leja | Start Krokiew Zakopane | 250,9 pkt. | 39,5 i 39,5 m |
2 | Mateusz Hulbój | PKS Olimpijczyk Gilowice | 224,0 pkt. | 37,5 i 35,0 m |
3 | Łukasz Podżorski | KS Wisła Ustronianka | 207,1 pkt. | 33,5 i 35,0 m |
4 | Michał Milczanowski | ZTS Zakucie Zagórz | 205,0 pkt. | 35,0 i 32,5 m |
5 | Krystian Kołodziej | Start Krokiew Zakopane | 202,5 pkt. | 34,5 i 33,0 m |
6 | Kamil Kurek | LKS Olimpia Goleszów | 192,0 pkt. | 33,0 i 32,0 m |
7 | Krzysztof Kabot | KS Wisła Ustronianka | 188,7 pkt. | 31,0 i 33,5 m |
7 | Mirosław Wnuk | UKS Regle Kościelisko | 188,7 pkt. | 31,5 i 33,0 m |
9 | Przemysław Kantyka | PKS Olimpijczyk Gilowice | 179,2 pkt. | 31,0 i 31,0 m |
10 | Jakub Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 177,8 pkt. | 31,0 i 29,5 m |
11 | Krzysztof Dziadoń | TS Wisła Zakopane | 177,7 pkt. | 31,0 i 31,0 m |
12 | Paweł Słodyczka | Start Krokiew Zakopane | 176,9 pkt. | 30,0 i 31,5 m |
13 | Paweł Wąsek | LKS Olimpia Goleszów | 175,8 pkt. | 30,0 i 30,5 m |
14 | Andrzej Pałasz | UKS Sołtysianie Stare Bystre | 173,6 pkt. | 30,0 i 31,0 m |
15 | Kamil Wieczorek | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 171,6 pkt. | 30,0 i 31,0 m |
16 | Bartłomiej Jarząbek | TS Wisła Zakopane | 167,2 pkt. | 28,5 i 31,0 m |
17 | Maciej Bubla | TS Wisła Zakopane | 166,2 pkt. | 30,5 i 29,0 m |
18 | Grzegorz Kois | Start Krokiew Zakopane | 164,9 pkt. | 30,0 i 29,0 m |
19 | Dominik Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 156,5 pkt. | 28,5 i 29,0 m |
20 | Piotr Byrski | TS Wisła Zakopane | 149,1 pkt. | 28,5 i 27,5 m |
21 | Filip Pałaszyński | LKS Olimpia Goleszów | 145,5 pkt. | 28,5 i 26,5 m |
21 | Paweł Gut | LKS Poroniec Poronin | 145,5 pkt. | 27,5 i 27,5 m |
23 | Dawid Byrt | KS Wisła Ustronianka | 145,0 pkt. | 29,0 i 26,0 m |
24 | Michał Długopolski | Start Krokiew Zakopane | 140,1 pkt. | 27,0 i 26,5 m |
25 | Dawid Jarząbek | TS Wisła Zakopane | 137,1 pkt. | 30,0 i 28,5 m |
26 | Tymoteusz Urbaś | Start Krokiew Zakopane | 135,0 pkt. | 26,0 i 26,5 m |
27 | Paweł Jastrzębski | Start Krokiew Zakopane | 132,2 pkt. | 26,0 i 26,0 m |
28 | Adam Klejka | Start Krokiew Zakopane | 131,4 pkt. | 26,5 i 25,0 m |
29 | Dominik Maślak | ZTS Zakucie Zagórz | 121,9 pkt. | 24,0 i 25,0 m |
30 | Szymon Lisek | WKS Zakopane | 86,3 pkt. | 30,5 m i DNS |
31 | Szymon Łokaj | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 32,3 pkt. | 23,0 m i DNS |
Dziewczęta - skocznia HS-42
1 | Magdalena Pałasz | UKS Sołtysianie Stare Bystre | 102,3 pkt. | 22,0 i 23,5 m |
2 | Joanna Szwab | Start Krokiew Zakopane | 67,9 pkt. | 19,0 i 17,5 m |
Konkurs nr 4 - 12.01.2008 - sobota
Junior B (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72
1 | Paweł Słowiok | KS Wisła Ustronianka | 199,8 pkt. | 63,0 i 56,5 m |
2 | Jan Ziobro | AKS Zakopane | 179,3 pkt. | 59,5 i 55,0 m |
3 | Adam Cieślar | KS Wisła Ustronianka | 175,7 pkt. | 56,5 i 56,5 m |
4 | Marcin Kulig | TS Wisła Zakopane | 170,9 pkt. | 55,5 i 55,5 m |
5 | Kamil Skrobot | TS Wisła Zakopane | 170,2 pkt. | 55,0 i 55,5 m |
6 | Artur Bandyk | TS Wisła Zakopane | 166,0 pkt. | 56,0 i 54,0 m |
7 | Mariusz Kawulok | KS Wisła Ustronianka | 157,9 pkt. | 54,0 i 54,5 m |
8 | Bartłomiej Czernik | Start Krokiew Zakopane | 157,6 pkt. | 55,0 i 51,5 m |
9 | Michał Pyclik | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 133,8 pkt. | 52,5 i 47,0 m |
10 | Kamil Waluś | KS Wisła Ustronianka | 132,9 pkt. | 50,0 i 48,5 m |
11 | Kacper Skrobot | TS Wisła Zakopane | 127,9 pkt. | 49,5 i 46,5 m |
12 | Przemysław Polok | KS Wisła Ustronianka | 116,5 pkt. | 47,0 i 45,5 m |
13 | Krzysztof Łokaj | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 108,3 pkt. | 46,5 i 43,0 m |
14 | Marek Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 104,1 pkt. | 46,5 i 42,5 m |
15 | Andrzej Staszel | LKS Poroniec Poronin | 98,6 pkt. | 45,5 i 41,0 m |
16 | Michał Balicki | LKS Poroniec Poronin | 71,3 pkt. | 39,0 i 38,0 m |
17 | Karol Adamus | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 56,1 pkt. | 38,0 i 33,5 m |
18 | Marcel Gral | LKS Klimczok Bystra | 48,8 pkt. | 37,0 i 32,5 m |
Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72
1 | Tomasz Byrt | KS Wisła Ustronianka | 225,9 pkt. | 65,0 i 63,5 m |
2 | Grzegorz Miętus | Start Krokiew Zakopane | 208,2 pkt. | 60,0 i 63,0 m |
3 | Aleksander Zniszczoł | KS Wisła Ustronianka | 189,1 pkt. | 58,5 i 58,0 m |
4 | Jakub Przybyła | UKS Regle Kościelisko | 181,8 pkt. | 57,0 i 57,5 m |
5 | Adam Bryja | LKS Poroniec Poronin | 178,9 pkt. | 59,5 i 54,0 m |
6 | Artur Kukuła | KS Wisła Ustronianka | 177,4 pkt. | 56,0 i 57,5 m |
7 | Bartłomiej Kłusek | LKS Klimczok Bystra | 172,4 pkt. | 56,5 i 54,5 m |
8 | Andrzej Szlembarski | Start Krokiew Zakopane | 171,6 pkt. | 56,0 i 55,5 m |
9 | Rafał Polinkiewicz | Start Krokiew Zakopane | 171,1 pkt. | 55,5 i 56,0 m |
10 | Andrzej Gąsienica | TS Wisła Zakopane | 169,4 pkt. | 56,5 i 54,5 m |
11 | Patryk Pokorski | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 163,6 pkt. | 55,5 i 53,5 m |
11 | Szczepan Kupczak | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 163,6 pkt. | 57,0 i 52,5 m |
13 | Jędrzej Ścisłowicz | LKS Klimczok Bystra | 159,0 pkt. | 55,0 i 52,5 m |
14 | Paweł Matuszny | KS Wisła Ustronianka | 158,0 pkt. | 54,0 i 53,5 m |
15 | Michał Podżorski | KS Wisła Ustronianka | 149,9 pkt. | 53,5 i 50,0 m |
16 | Wojciech Marusarz | Start Krokiew Zakopane | 144,0 pkt. | 51,0 i 51,5 m |
17 | Mateusz Mniszak | Start Krokiew Zakopane | 140,1 pkt. | 50,5 i 51,0 m |
18 | Piotr Czyż | KS Wisła Ustronianka | 139,5 pkt. | 53,5 i 46,0 m |
19 | Dawid Kanik | LKS Klimczok Bystra | 138,7 pkt. | 54,5 i 46,0 m |
20 | Konrad Turczak | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 138,4 pkt. | 51,5 i 49,5 m |
21 | Piotr Szczepaniak-Krupowski | Start Krokiew Zakopane | 135,8 pkt. | 53,5 i 46,0 m |
22 | Aleksander Cieślar | KS Wisła Ustronianka | 130,7 pkt. | 52,5 i 45,5 m |
23 | Jan Zięba | TS Wisła Zakopane | 119,6 pkt. | 46,0 i 48,0 m |
24 | Michał Pawlus | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 118,9 pkt. | 46,5 i 47,0 m |
25 | Patryk Dunajski | KS Wisła Ustronianka | 118,6 pkt. | 51,5 i 42,5 m |
26 | Dawid Macura | KS Wisła Ustronianka | 114,3 pkt. | 52,0 i 47,5 m |
27 | Rafał Kocurek | LKS Klimczok Bystra | 112,8 pkt. | 45,5 i 46,5 m |
28 | Mateusz Bujok | KS Wisła Ustronianka | 109,7 pkt. | 46,5 i 44,0 m |
29 | Adam Szczepaniak | LKS Poroniec Poronin | 109,4 pkt. | 46,0 i 45,0 m |
30 | Piotr Wójcik | KS Wisła Ustronianka | 107,7 pkt. | 44,0 i 46,5 m |
31 | Łukasz Burian | ZTS Zakucie Zagórz | 105,6 pkt. | 45,5 i 43,5 m |
32 | Kamil Stec | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 102,7 pkt. | 45,0 i 43,0 m |
33 | Mariusz Rzadkosz | LKS Poroniec Poronin | 94,0 pkt. | 44,0 i 41,0 m |
34 | Marcin Orawiec | LKS Poroniec Poronin | 92,8 pkt. | 46,0 i 38,5 m |
35 | Jan Kłoda | KS Wisła Ustronianka | 91,6 pkt. | 39,5 i 44,5 m |
36 | Łukasz Para | LKS Poroniec Poronin | 83,4 pkt. | 43,0 i 38,0 m |
37 | Daniel Wota | ZKN Sokół Zagórz | 75,7 pkt. | 41,0 i 37,0 m |
38 | Leszek Gut-Chowaniec | LKS Poroniec Poronin | 60,0 pkt. | 39,0 i 33,5 m |
39 | Mateusz Krężelok | KS Wisła Ustronianka | 58,8 pkt. | 35,0 i 37,0 m |
40 | Piotr Kastelik | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 52,3 pkt. | 35,5 i 34,0 m |
41 | Adam Piszczek | LKS Klimczok Bystra | 41,9 pkt. | 33,0 i 33,0 m |
42 | Dawid Bańczak | ZTS Zakucie Zagórz | 35,8 pkt. | 32,5 i 32,0 m |
43 | Krystian Zygmunt | ZKN Sokół Zagórz | 34,6 pkt. | 30,5 i 33,5 m |
Junior D (rocznik 1994-95) - skocznia HS-46
1 | Stanisław Biela | UKS Sołtysianie Stare Bystre | 264,6 pkt. | 41,0 i 40,0 m |
2 | Damian Żyła | LKS Klimczok Bystra | 259,5 pkt. | 41,0 i 39,0 m |
3 | Krzysztof Biegun | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 254,0 pkt. | 40,0 i 37,5 m |
4 | Mateusz Kojzar | KS Wisła Ustronianka | 241,5 pkt. | 37,5 i 37,5 m |
5 | Jakub Wolny | LKS Klimczok Bystra | 239,4 pkt. | 37,5 i 36,5 m |
6 | Piotr Mojżesz | LKS Klimczok Bystra | 233,8 pkt. | 36,5 i 36,5 m |
7 | Kamil Byrt | KS Wisła Ustronianka | 229,0 pkt. | 36,0 i 36,5 m |
8 | Szymon Szostok | KS Wisła Ustronianka | 228,6 pkt. | 35,0 i 36,0 m |
9 | Wojciech Fąferko | LKS Klimczok Bystra | 221,6 pkt. | 35,5 i 35,5 m |
10 | Marcin Miętus | Start Krokiew Zakopane | 214,0 pkt. | 35,0 i 35,0 m |
11 | Łukasz Walkosz | LKS Poroniec Poronin | 212,1 pkt. | 35,0 i 33,5 m |
12 | Artur Łokaj | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 210,2 pkt. | 35,0 i 34,5 m |
13 | Damian Urbaś | UKS Sołtysianie Stare Bystre | 207,9 pkt. | 35,0 i 34,0 m |
14 | Kacper Kupczak | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 204,5 pkt. | 34,5 i 33,0 m |
15 | Jan Łowisz | Start Krokiew Zakopane | 204,3 pkt. | 34,5 i 33,5 m |
16 | Bartłomiej Gąsienica-Laskowy | Start Krokiew Zakopane | 203,8 pkt. | 33,5 i 33,5 m |
17 | Marcin Dziadoń | TS Wisła Zakopane | 202,2 pkt. | 34,0 i 33,5 m |
18 | Szymon Mniszak | Start Krokiew Zakopane | 201,5 pkt. | 34,0 i 33,5 m |
19 | Konrad Janota | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 199,6 pkt. | 32,5 i 33,5 m |
20 | Marcin Budz | UKS Regle Kościelisko | 198,7 pkt. | 33,5 i 33,5 m |
21 | Konrad Caputa | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 198,2 pkt. | 33,5 i 33,5 m |
22 | Jakub Bachleda-Szeliga | TS Wisła Zakopane | 198,1 pkt. | 33,5 i 32,5 m |
23 | Paweł Burian | ZTS Zakucie Zagórz | 195,6 pkt. | 33,5 i 32,5 m |
24 | Kamil Gałysa | Start Krokiew Zakopane | 194,1 pkt. | 33,0 i 33,0 m |
25 | Dawid Osiński | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 193,8 pkt. | 33,0 i 32,5 m |
26 | Kamil Bańczak | ZTS Zakucie Zagórz | 192,6 pkt. | 31,5 i 34,5 m |
27 | Michał Gut-Chowaniec | LKS Poroniec Poronin | 191,7 pkt. | 32,5 i 32,0 m |
28 | Bogdan Zych | Start Krokiew Zakopane | 190,8 pkt. | 34,0 i 34,0 m |
29 | Michał Pytel | TS Wisła Zakopane | 189,9 pkt. | 32,5 i 31,5 m |
30 | Jakub Szeliga | Start Krokiew Zakopane | 184,9 pkt. | 32,5 i 31,5 m |
31 | Andrzej Stękała | Start Krokiew Zakopane | 184,1 pkt. | 32,5 i 31,0 m |
32 | Rafał Mamrowicz | ZKN Sokół Zagórz | 180,0 pkt. | 32,0 i 30,5 m |
33 | Daniel Połeć | PKS Olimpijczyk Gilowice | 154,3 pkt. | 31,0 i 34,5 m |
34 | Dawid Zawada | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 147,0 pkt. | 28,5 i 26,5 m |
35 | Przemysław Luber | PKS Olimpijczyk Gilowice | 124,7 pkt. | 29,5 i 26,0 m |
36 | Adam Ruda | ZTS Zakucie Zagórz | 113,9 pkt. | 23,5 i 23,0 m |
37 | Marcin Kąkol | LKS Klimczok Bystra | 108,3 pkt. | 23,0 i 22,5 m |
38 | Sebastian Hebel | PKS Olimpijczyk Gilowice | 101,9 pkt. | 34,0 m i DNS |
Junior E (rocznik 1996 i młodsi) - skocznia HS-42
1 | Krzysztof Leja | Start Krokiew Zakopane | 243,8 pkt. | 37,0 i 38,5 m |
2 | Mateusz Hulbój | PKS Olimpijczyk Gilowice | 222,7 pkt. | 37,0 i 35,0 m |
3 | Łukasz Podżorski | KS Wisła Ustronianka | 214,8 pkt. | 36,5 i 34,0 m |
4 | Krzysztof Kabot | KS Wisła Ustronianka | 196,1 pkt. | 33,5 i 32,5 m |
5 | Krzysztof Dziadoń | TS Wisła Zakopane | 186,9 pkt. | 32,5 i 31,5 m |
6 | Krystian Kołodziej | Start Krokiew Zakopane | 184,9 pkt. | 31,5 i 32,5 m |
7 | Maciej Bubla | TS Wisła Zakopane | 182,8 pkt. | 32,5 i 30,5 m |
8 | Michał Milczanowski | ZTS Zakucie Zagórz | 179,2 pkt. | 30,0 i 32,0 m |
9 | Mirosław Wnuk | UKS Regle Kościelisko | 178,0 pkt. | 31,5 i 31,0 m |
10 | Kamil Kurek | LKS Olimpia Goleszów | 169,0 pkt. | 31,5 i 28,5 m |
10 | Paweł Słodyczka | Start Krokiew Zakopane | 169,0 pkt. | 30,0 i 30,0 m |
12 | Jakub Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 166,1 pkt. | 30,5 i 28,0 m |
13 | Przemysław Kantyka | PKS Olimpijczyk Gilowice | 162,6 pkt. | 30,5 i 28,0 m |
14 | Paweł Wąsek | LKS Olimpia Goleszów | 157,9 pkt. | 30,0 i 26,5 m |
15 | Paweł Gut | LKS Poroniec Poronin | 156,7 pkt. | 30,0 i 27,0 m |
16 | Kamil Wieczorek | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 155,7 pkt. | 31,0 i 26,0 m |
17 | Bartłomiej Jarząbek | TS Wisła Zakopane | 154,9 pkt. | 27,5 i 29,0 m |
18 | Tymoteusz Urbaś | Start Krokiew Zakopane | 150,8 pkt. | 28,5 i 27,0 m |
19 | Dominik Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 149,8 pkt. | 27,5 i 28,0 m |
20 | Filip Pałaszyński | LKS Olimpia Goleszów | 148,0 pkt. | 26,5 i 28,5 m |
21 | Piotr Byrski | TS Wisła Zakopane | 147,8 pkt. | 28,0 i 27,5 m |
22 | Dawid Byrt | KS Wisła Ustronianka | 147,7 pkt. | 27,5 i 27,0 m |
23 | Szymon Lisek | WKS Zakopane | 147,5 pkt. | 30,5 i 29,5 m |
24 | Paweł Jastrzębski | Start Krokiew Zakopane | 141,1 pkt. | 26,5 i 27,0 m |
25 | Grzegorz Kois | Start Krokiew Zakopane | 139,8 pkt. | 26,5 i 26,5 m |
26 | Michał Długopolski | Start Krokiew Zakopane | 137,2 pkt. | 27,5 i 24,5 m |
27 | Adam Klejka | Start Krokiew Zakopane | 133,9 pkt. | 27,0 i 24,5 m |
28 | Dominik Maślak | ZTS Zakucie Zagórz | 130,1 pkt. | 25,5 i 25,5 m |
29 | Andrzej Pałasz | UKS Sołtysianie Stare Bystre | 128,8 pkt. | 30,5 i 25,0 m |
Dziewczęta - skocznia HS-42
1 | Joanna Szwab | Start Krokiew Zakopane | 89,6 pkt. | 20,5 i 20,5 m |
2 | Magdalena Pałasz | UKS Sołtysianie Stare Bystre | 89,3 pkt. | 19,5 i 21,0 m |
Klasyfikacja generalna Lotos Cup (po czterech konkursach)
Junior B (rocznik 1990-91)
1 | Paweł Słowiok | KS Wisła Ustronianka | 400 pkt. |
2 | Adam Cieślar | KS Wisła Ustronianka | 280 pkt. |
3 | Marcin Kulig | TS Wisła Zakopane | 240 pkt. |
4 | Kamil Skrobot | TS Wisła Zakopane | 190 pkt. |
5 | Michał Pyclik | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 154 pkt. |
6 | Bartłomiej Czernik | Start Krokiew Zakopane | 145 pkt. |
7 | Jan Ziobro | AKS Zakopane | 140 pkt. |
8 | Mariusz Kawulok | KS Wisła Ustronianka | 127 pkt. |
9 | Kamil Waluś | KS Wisła Ustronianka | 126 pkt. |
10 | Artur Bandyk | TS Wisła Zakopane | 125 pkt. |
11 | Kacper Skrobot | TS Wisła Zakopane | 105 pkt. |
12 | Andrzej Staszel | LKS Poroniec Poronin | 92 pkt. |
13 | Przemysław Polok | KS Wisła Ustronianka | 88 pkt. |
14 | Krzysztof Łokaj | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 74 pkt. |
15 | Marek Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 68 pkt. |
Junior C (rocznik 1992-93)
1 | Tomasz Byrt | KS Wisła Ustronianka | 400 pkt. |
2 | Grzegorz Miętus | Start Krokiew Zakopane | 244 pkt. |
3 | Aleksander Zniszczoł | KS Wisła Ustronianka | 215 pkt. |
4 | Andrzej Gąsienica | TS Wisła Zakopane | 196 pkt. |
5 | Artur Kukuła | KS Wisła Ustronianka | 174 pkt. |
6 | Andrzej Szlembarski | Start Krokiew Zakopane | 168 pkt. |
7 | Bartłomiej Kłusek | LKS Klimczok Bystra | 165 pkt. |
8 | Rafał Polinkiewicz | Start Krokiew Zakopane | 132 pkt. |
9 | Szczepan Kupczak | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 102 pkt. |
10 | Piotr Czyż | KS Wisła Ustronianka | 99 pkt. |
11 | Adam Bryja | LKS Poroniec Poronin | 97 pkt. |
12 | Jędrzej Ścisłowicz | LKS Klimczok Bystra | 90 pkt. |
13 | Piotr Szczepaniak-Krupowski | Start Krokiew Zakopane | 83 pkt. |
13 | Wojciech Marusarz | Start Krokiew Zakopane | 83 pkt. |
15 | Jakub Przybyła | LKS Poroniec Poronin | 81 pkt. |
. | ... | ... | ... |
17 | Michał Podżorski | KS Wisła Ustronianka | 61 pkt. |
19 | Piotr Wójcik | KS Wisła Ustronianka | 52 pkt. |
22 | Patryk Dunajski | KS Wisła Ustronianka | 41 pkt. |
23 | Paweł Matuszny | KS Wisła Ustronianka | 39 pkt. |
24 | Mateusz Bujok | KS Wisła Ustronianka | 29 pkt. |
24 | Dawid Macura | KS Wisła Ustronianka | 29 pkt. |
27 | Aleksander Cieślar | KS Wisła Ustronianka | 21 pkt. |
32 | Jan Kłoda | KS Wisła Ustronianka | 3 pkt. |
Junior D (rocznik 1994-95)
1 | Stanisław Biela | UKS Sołtysianie Stare Bystre | 380 pkt. |
2 | Damian Żyła | LKS Klimczok Bystra | 340 pkt. |
3 | Mateusz Kojzar | KS Wisła Ustronianka | 205 pkt. |
4 | Szymon Szostok | KS Wisła Ustronianka | 182 pkt. |
5 | Krzysztof Biegun | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 166 pkt. |
6 | Kamil Byrt | KS Wisła Ustronianka | 148 pkt. |
7 | Wojciech Fąferko | LKS Klimczok Bystra | 143 pkt. |
8 | Jakub Wolny | LKS Klimczok Bystra | 141 pkt. |
9 | Piotr Mojżesz | LKS Klimczok Bystra | 140 pkt. |
10 | Kamil Gałysa | Start Krokiew Zakopane | 93 pkt. |
11 | Krzysztof Walkosz | SS-R LZS Sokół Szczyrk | 90 pkt. |
12 | Marcin Miętus | Start Krokiew Zakopane | 86 pkt. |
13 | Bartłomiej Gąsienica-Laskowy | Start Krokiew Zakopane | 73 pkt. |
14 | Damian Urbaś |