Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

LOTE w RPA 2014 cz.5

30.01.2014 r./czwartek/. Zajęcia w PRG zaczęliśmy wraz z dzwonkiem na drugą lekcję.

W trakcie zajęć mieliśmy okazję zaprezentować temat dotyczący niemieckiej muzyki, który już wcześniej dogłębnie poznaliśmy na lekcjach języka niemieckiego w Polsce. Był to projekt w formie Language Questu, p.t. "Deutsprachige Musik. Konzert in unserer Schule. Singt mit uns."

Obejrzyj fotorelację - cz. 5

I faktycznie urządziliśmy koncert, tyle że na drugiej półkuli w PRG. Projekt bardzo sie podobał. Po wspólnym śpiewie udaliśmy się busem do Cape Town, celem zwiedzenia Robben Island. Nasza radość nie trwała długo. Okazało się, że z powodu silnego wiatru rejsy na wyspę zostały odwołane.

Mimo różnych przeciwności nasi niezastąpieni opiekunowie szybko i bezboleśnie wprowadzili w życie plan B! Zabrali nas do "The two Oceans Aquarium", w którym znajdują się morskie zwierzęta oraz rośliny występujące w Oceanie Indyjskim i Atlantyckim. Tutejsza fauna i flora są imponujące i z pewnością godne obejrzenia. Byliśmy świadkami karmienia ryb w ogromnym zbiorniku z rekinami. Widzieliśmy również pingwiny, które mamy nadzieję zobaczyć w naturze, podczas wycieczki na Cape Point. (Przylądek Dobrej Nadzieji). Akwarium zrobiło na nas ogromne wrażenie, gdyż stanęliśmy twarzą w twarz z żarłaczami oraz oko w oko z niesamowitym ogromnym żółwiem morskim . Pierwszą wizytę w Kapsztadzie zakończyliśmy swobodną przechadzką po mieście, podczas której mogliśmy, każdy na własną poznać to piękne miasto.
SK, MB

źródło: LOTE
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: