Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lodowisko uroczyście otwarte

Wprawdzie lodowisko działa w Gminie Zebrzydowice już od połowy grudnia 2013, w piątek jednak (17.01.2014) uroczyście dokonano jego otwarcia.

Pokazami jazdy figurowej na lodzie oraz gry w hokeja uroczyście otwarto działające już od miesiąca lodowisko, które zlokalizowane jest  na Orliku w Zebrzydowicach. Oprócz basenu, hal sportowych oraz boisk wchodzących w skład Orlika, to kolejne miejsce, gdzie młodzież  i dorośli  mogą uprawiać sport. Od kiedy ruszyło, cieszy się niezmiennie popularnością, a chętnych do ślizgania nie brakuje.

 

 

Podczas otwarcia ze swoimi pokazami wystąpili łyżwiarze figurowi ze szkółki TS Slavoj, która trenuje na lodowisku w Cieszynie oraz młodzi hokeiści z Jastrzębskiego Klubu Hokejowego, których głównymi zawodnikami są młodzi mieszkańcy Zebrzydowic. 

Wprawdzie pogoda nas nie rozpieszcza zimową aurą, to lodowisko udaje się utrzymać. A jak zapowiada Wójt Gminy Zebrzydowice Andrzej Kondziołka, w kolejnych latach mieszkańcy również będą mogli się poślizgać

 

 


W okresie ferii zimowych bezpłatny wstęp na lodowisko dla dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej z terenu Gminy Zebrzydowice zaplanowano w godzinach  od 10.00 do 14.00.   Pierwszeństwo z korzystania z lodowiska w tych godzinach mają szkolne grupy zorganizowane. Przypominamy, że lodowisko czynne jest do godz. 21:00

 

(red)


Zobacz fotoreportaż z otwarcia>>>

Zobacz wideo

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: