LKS Pogórze - RKS Cukrownik Chybie 1 - 1 ( 1 - 1 ) w Lidze Wojewódzkiej Juniorów

10 października o godz.11 na boisku LKS Pogórze odbył się mecz VII kolejkI Ligi Wojewódzkiej Juniorów sezonu 2020 / 2021 pomiędzy drużynami LKS Pogórze i RKS Cukrownik Chybie. Obie drużyny to czołówka Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Mecz w pierwszej połowie zakończył się remisem 1 - 1. Druga połowa meczu obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych i toczyła się w szybkim tempie pod dyktando gospodarzy. Mimo wielu okazji stwarzanych przez młodych piłkarzy z Pogórza mecz zakończył się remisem 1 - 1. Kolejna kolejka Ligi Wojewódzkiej Juniorów rozegrana zostanie za tydzień. Fot. Piotr Górecki