Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lizi i Kobi do wspólnej adopcji...

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknych i zdrowych psiaków - Lizi i Kobi. Jaka jest ich historia? Dlaczego proponujemy podwójną adopcję? Kto przygarnie czworonogi?

 Lizi to mama, a Kobi to jej syn. Razem trafili do schroniska i widać, że są ze sobą bardzo zżyci, szczególnie Kobi bardzo potrzebuje wsparcia matki. Ze schroniska nie zostaną wydane osobno, więc Stowarzyszenie AS szuka wspólnego domu.

Pieski są malutkie, razem ważą tyle, co jeden średniej wielkości psiak. Lizi ma 6 lat, a Kobi 3. W trakcie schroniskowego spaceru dali się poznać jako niezwykle sympatyczne psiaki. Nie wykazują agresji, wręcz przeciwnie – lubią być blisko człowieka i po bliższym poznaniu lgną do niego, rozdają całuski na prawo i lewo. Wyglądają prześlicznie, o czym mogą się Państwo przekonać, oglądając zdjęcia.

Mają mnóstwo zalet. Lizi potrafi chodzić na smyczy, natomiast Kobi ma z tym problem – głównie lękowy. Mały boi się większych psów, w pierwszym momencie obawia się trochę także kontaktu z człowiekiem...Wtedy czasami piesek kuli się i bezwładnie przylega do ziemi...Na pewno odwdzięczą się za przygarniecie swoją, ogromną, psią miłością i przywiązaniem.

Stowarzyszenie AS ma nadzieję, że psiaki trafią pod opiekę osób, które dadzą im czas na aklimatyzację i zbudowanie zaufania. "Zapewniamy też bezpłatną konsultację z współpracującą z nami behawiorystką" - mówią wolontariuszki. Kontakt w sprawie adopcji - Stowarzyszenie AS , tel. 502-242-904. Kto przygarnie Lizi i Kobi?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-08-01 18:11:53
megan: Fajna psia rodzinka... Zarówno psom jak i kotom jest w domu lepiej w dwójkę. Zawsze mniej nudno kiedy właściciel wychodzi do pracy. Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: