Lider wygrywa mecz

W niedzielę 25 sierpnia 2019 r. o godz.11.00 na boisku LKS Pogórze, odbył się mecz IV kolejki rozgrywek Klasy A Podokręgu Skoczów w piłce nożnej , pomiędzy drużynami LKS Pogórze i KP Beskid II Skoczów. Dwie pierwsze drużyny z tabeli rozgrywek Kl.A stworzyły wspaniałe widowisko, które mogło się podobać nawet najbardziej wybrednym kibicom. Po pierwszej połowie piłkarze z Pogórza prowadzili 1 - 0, choć wynik mógł być wyższy. Poprzeczka i niewykorzystany rzut karny przez gospodarzy, przyczynił się do jeszcze większych emocji w drugiej połowie. Druga odsłona, to bardzo wyrównana gra z obu stron. Po rzucie karnym, który zamieniony został na bramkę dla Pogórza, drużyna ze Skoczowa szybko strzeliła bramkę kontaktową i cały czas wyprowadzała kolejne akcje ofensywne. Ataki Skoczowian nie przyniosły jednak efektu w postaci kolejnej bramki. Jeden z kontrataków gospodarzy zakończył się podyktowaniem rzutu karnego po faulu bramkarza ze Skoczowa, który ukarany został również żółtą kartką. Kapitan drużyny lidera - Michał Czakon, ustalił wynik meczu na 3 - 1. Drużyna z Pogórza pozostała na fotelu lidera Klasy A, gromadząc komplet 12 punktów. Fot. Piotr Górecki