Lesznianka w 2021 roku

Czas na podsumowanie najważniejszych wydarzeń LKS Lesznianka w ubiegłym roku. Nie zabrakło sukcesów młodzieży, a na Mistrzostwach Polski Seniorów, po raz kolejny, dał o sobie znać Sławomir Brak.
  • Seniorzy Lesznianki ukończyli sezon 2020/21 na 3. miejscu w IV lidze, co potwierdza ich dobrą dyspozycję w ostatnich latach. Jednak w klubie z gminy Goleszów nie zapominają również o młodzieży, która może pochwalić się sporymi sukcesami
  • Sporo medali wywalczyła m.in. Emilia Byrtek. Zawodniczka Lesznianki sięgnęła po brązowy krążek podczas Mistrzostw Śląska Młodziczek i Młodzików, które w kwietniu odbyły się w Jastrzębiu-Zdroju. Z tej imprezy wróciła jeszcze ze srebrnym krążkiem, wywalczonym u boku Emilii Twardosz (MKS Czechowice-Dziedzice) w grze podwójnej
  • Lesznianka wystawiła swe zawodniczki także podczas Mistrzostw Śląska Skrzatów i Żaków. Do Gliwic udała się Wiktoria Cieślar (5. miejsce) oraz Magdalena Byrtek (7.)
  • Nadia Cieślar sporo trenowała w trakcie wakacji, aby dobrze wypaść na Międzynarodowym Turnieju JKTS Open 2021 w Jastrzębiu-Zdroju. Efekt? Trzecie miejsce, co należy uznać za spory sukces
  • Lesznianka, jesienią, zawarła umowę współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego – MKS Czechowice. To kolejny krok w rozwoju klubu i budowania fundamentów dla tenisa stołowego na lata w gminie Goleszów
  • 2021 rok nie był łatwy dla Sławomira Braka, który zmagał się z kontuzjami. Jednak, nie stanęły one na przeszkodzie, aby wywalczyć srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Gorzowie Wielkopolskim. Dodatkowo, sięgnął po złoto na Mistrzostwach Śląska