Le wystąpi na gali KSW 91!

Tobiasz Le (4-1, 3 KO) wystąpi na gali KSW 91, która odbędzie się u naszych południowych sąsiadów. Zawodnik Octagon Team Cieszyn zawalczy w Libercu z Mariuszem Joniakiem (11-5, 1 KO, 8 Sub).

Tobiasz Le zanotował udany debiut w federacji KSW, odnosząc zwycięstwo w połowie października na gali KSW 87, która odbyła się w Trzyńcu. 29-latek pokonał Irlandczyka Carla McNally'ego przed czasem, gdyż sędzia był zmuszony przerwać pojedynek.

Zawodnik Octegon Team Cieszyn wystąpi 17 lutego na gali KSW 91, która zawita do naszych południowych sąsiadów. Le zmierzy się w Libercu z Mariuszem Joniakiem. 26-latek stoczył dotąd dwie walki w federacji KSW – pokonał Sebastiana Romanowskiego, ale w starciu z Miljanem Zdravkoviciem musiał uznać wyższość rywala. Porażka z Serbem przerwała Joniakowi serię siedmiu zwycięstw z rzędu.