Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Laura - pies prawie idealny

W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy nasz nowy cykl, w którym będziemy prezentować psy czekające na adopcję. W każdą niedzielę zapraszamy wszystkich czytelników, którym nie jest obcy los czworonogów z naszego regionu. Dziś piszemy o Laurze.

 Laura to spokojna około 5-letnia sunia szorstkowłosa. Bardzo łaknie bliskości człowieka, garnie się do przytulania i głasków, ale nie jest nachalna. Jest bardzo grzeczna, bezproblemowa, ale bojaźliwa, dlatego preferowani są właściciele, którzy mają większe mieszkanie lub dom z ogrodem. Laura bardzo chętnie zaprzyjaźni się ze starszymi dziećmi.

Będzie idealnym towarzyszem dla spokojnej rodziny i wniesie dużo radości, jej ogonek stale lata :-) Jedyną jej wadą jest to, że nie lubi kotów. Laura jest zaczipowana, zaszczepiona i wysterylizowana.

Obowiązuje wizyta przed adopcją. Więcej informacji i kontakt w sprawie adopcji pod numerem telefonu - 662 151 885 – Karina.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-09 19:06:47
Selma: Dzięki za ten cykl.
2018-09-09 19:12:50
bronek91: Działanie a la Dorota Sumińska na antenie radia TOK FM. Proponowałbym podzielać zdanie wymienionej pani również w odniesieniu do gołębi....
2018-09-09 22:53:43
utopiec: W odniesieniu do gołębi?? Chyba tylko jako pokarm dla kotów.
2018-09-09 23:15:35
bronek91: Szanowny utopiec, Dorota Sumińska w trakcie swych audycji jako potencjalny pokarm dla kotów a zwłaszcza tych bezdomnych i wolno żyjących traktuje głównie myszy i szczury. Twierdzi, iż bez kotów, czeka nas plaga wymienionych, zwłaszcza w miastach. Jednak jest za programową sterylizacją wolno żyjących zwierząt. Ciekawe jakie nasi samorządowcy i kandydaci na samorządowców mają zdanie w danym temacie? Posłuchaj, polecam-> http://audycje.tokfm.pl/szukaj/dorota+sumi%C5%84ska
2018-09-10 09:49:30
alouette: Dobry pomysł. Pomijając pomoc tym psiakom, zawsze taka mordka na głównej stronie ociepli wizerunek portalu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją