Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Laur dla burmistrza Strumienia

W Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu zostały wręczone XXVI Laury Umiejętności i Kompetencji. Wśród grona laureatów znaleźli się m. in. Anna Grygierek Burmistrz Strumienia ze Złotym Laurem Umiejętności i Kompetencji, Stanisław Szwed Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, który otrzymał Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji oraz Jerzy Wałga wybitny rusznikarz z Cieszyna.

Uroczystość była podsumowaniem 2017 roku w dziedzinie samorządowej, gospodarczej naukowej i kulturalnej.  Radości z otrzymanej nagrody nie kryje Anna Grygierek, burmistrz Strumienia - bardzo sobie cenię to wyróżnienie. Dziękuję wszystkim, którzy mnie na co dzień wspierają. Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji łączy to co w działalności samorządowej jest kluczowe. Stała współpraca pomiędzy samorządem terytorialnym, a reprezentującym przedsiębiorstwa samorządem gospodarczym. Od lat angażuję się w działalność Regionalnej Izby Gospodarczej, wspierając inicjatywy otwierające nowe możliwości Gminy Strumień- mówi Burmistrz Strumienia Anna Grygierek.

Laury dla samorządowców, przedsiębiorców i osób zasłużonych dla regionu wręczane są już od ponad 25 lat przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: