Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Łatek z Cieszyna to dobry pies..,

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy ponownie domu dla pięknego i zdrowego psa. Jest smutny, ale nie traci nadziei na poprawę swojego losu. Jaka jest jego historia?

Łatek to siedmioletni piesek, którego właściciel zmarł. Rodzina wzięła psa z mieszkania, ale po jakimś czasie pies wrócił i siedział pod swoim blokiem. Nad losem pieska ulitowała się sąsiadka, mimo, że ma już psa i osiem kotów... Wzięła Łatka do domu i zabezpieczyła go jako awaryjny dom tymczasowy.

Stowarzyszenie AS pisze: "Wzięliśmy psa pod naszą opiekę i dostarczamy karmę oraz pokryjemy koszty weterynaryjne. Pilnie poszukujemy mu domu". Jest niewielki, waży może z dziesięć kilogramów. To piękny, dorosły i spokojny pies, nauczony żyć w mieszkaniu. Proszę spojrzeć na zdjęcia i jego oczy, które mówią więcej niż tysiąc słów. Piesio ma mnóstwo zalet i ani jednej wady.

Kto przygarnie pechowego, bezdomnego Łatka? Pies obecnie przebywa w Cieszynie, a telefon do kontaktu w jego sprawie to 511-680-133. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną psią miłością. Kto mu pomoże?

JP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-21 18:31:32
megan: Sympatyczny... NIE KUPUJ-ADOPTUJ!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: