Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Laskarze bez straty punktów!

Hokeiści na trawie KS Cieszyn wraz z laskarzami LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie (sprzymierzone siły) wygrali ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, którą zakończyli kompletem zwycięstw. W sobotę poradzili sobie z Kolejarzem Gliwice, pokonując KKS aż 6:0.

Cieszyńscy laskarze przystępowali do sobotniego starcia w roli faworyta i z niej się w pełni wywiązali. Podopieczni Konrada Legierskiego wygrali 6:0. Skompletowaniem hat-tricka popisał się Adam Ziaja, a na listę strzelców wpisali się również Adam Budny, Filip Wilczęga oraz Kamil Malok.

- Największym problemem przed meczem było uświadomić chłopaków, żeby nie zlekceważyli przeciwnika, bo w głowach już mieli to, że jesteśmy faworytem w tym spotkaniu. Trzeba było ich troszkę sprowadzić na ziemię i fajnie, że to się udało. Nie zlekceważyliśmy przeciwnika i kontrolowaliśmy to spotkanie od samego początku do samego końca – przyznał Konrad Legierski,

Laskarze z Cieszyna oraz Miasteczka Śląskiego mają po rundzie jesiennej komplet zwycięstw na swoim koncie. Przed nimi teraz rywalizacja w hali, która będzie jednym z głównych elementów przygotowań do wiosennych spotkań.

- To jest dość nietypowa drużyna, bo ona składa się z dwóch klubów – Miasteczko Śląskie i KS Cieszyn. Wiedzieliśmy, iż sami moglibyśmy pograć, ale zależało nam na wyłonieniu ludzi, którzy chcą coś osiągnąć w naszej dyscyplinie – dodał trener KS Cieszyn. - Na koniec koniecznie muszę nadmienić, iż duże podziękowania należą się rodzicom, którzy mimo wielu obowiązków swoich dzieci widzą ile radości daje im hokej na trawie i wspierają ich, a zarazem motywują do pracy nie tylko na boisku. Wychowywać dzieci możemy jedynie wspólnie, sami nie damy rady – przyznał szkoleniowiec.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: