Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kup obraz, wesprzyj fundację

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego od ponad 27 lat zbiera i gromadzi środki na zakup potrzebnej aparatury medycznej dla Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Od grudnia zeszłego roku a także w styczniu tego roku w Galerii Zmiennej przy ulicy Bielskiej 4 Fundacja prezentuje obrazy artystów, które można kupić a fundusze w ten sposób pozyskane zostaną przekazane na szczytny cel.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia Galerii Zmiennej. Jeśli komuś obraz się spodoba może go sobie zakupić a pieniądze zostaną przekazane na potrzeby rehabilitowanych chorych.

- Za pozyskane, poprzez sprzedaż obrazów, środki zakupiony zostanie sprzęt dla Oddziału Rehabilitacji. Krzesełko Carendo służące do wykonania czynności pielęgnacyjnych pacjentów i Podnośnik Sara Sted do transportu i pionizacji chorych są niezbędne podczas rehabilitacji neurologicznej ciężkich pacjentów leżących, z deficytem opieki – informuje Szpital Śląski w Cieszynie.

(red./mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-05 09:06:32
donekT: Prezentowany obraz jest naprawdę dołujący (przez wzgląd na prezentowane miejsce), cieszyńska przykopa, gdzie gromadzi się miejscowy "element". Niemniej warto wesprzeć fundację, za wszelką cenę, zdrowie jest bezcenne.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: