Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kuchenne Rewolucje w Ustroniu

To już kolejny sezon Kuchennych Rewolucji. Już w najbliższy czwartek (12.03.2020), restauratorka zawita do Ustronia, gdzie przeprowadzi rewolucję w jednej z pizzerii.

Pizza Bella, to o ten lokal chodzi. A tak zapowiadają najwnowszy odcienek jego autorzy:

O portfele mieszkańców i turystów w Ustroniu walczą liczne lokale. Jeden z nich prowadzi Iwo, który wcześniej nie miał nic wspólnego z gastronomią. Gdy pojawiła się okazja odkupienia „Pizza Bella”, mężczyzna postanowił zostać restauratorem. Odważnie wziął 70 tysięcy kredytu i otworzył swoją pizzerię. Nowa droga okazała się jednak bardzo wyboista. Klientów jest jak na lekarstwo, za to długów coraz więcej każdego dnia. Zmaganiom świeżo upieczonego restauratora przyglądają się siostra Iwo Patrycja i jej mąż Kamil. Od początku byli sceptyczni wobec jego szalonego pomysłu. Długi sięgnęły już 150 tysięcy złotych i do drzwi zaczynają pukać windykatorzy. Cała trójka widzi ratunek już tylko w Magdzie Gessler. Czy znana restauratorka poradzi sobie z tak karkołomnym zadaniem?

W tym sezonie w programie pojawiła się nowość ruszyła akcja #restauracjaDlaMagdy - od teraz każdy z widzów sam będzie mógł wskazać rewolucjonistce lokal, który koniecznie potrzebuje pomocy. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze lub Instagramie wrzuci się post o danej restauracji wraz z #restauracjaDlaMagdy, a produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele się podejmą, Magda Gessler przybędzie, by odmienić również ich kuchnię.

Link do zapowiedzi: ZOBACZ


(red./mat.pras.)

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-10 18:30:18
sciemal: Znowu ten durny blond pasztet w naszym regionie - ona swojego zachowania nie potrafi ogarnąć a chce zmieniać innych!
2020-03-11 07:34:11
leszekl: Pączki sprzedawała w tłusty czwartek po 10 zeta, a Tobie uratuje pizzernie. Daruj sobie, wcześniej porozmawiaj z tymi, których rewolucję kuchenne doprowadziły do ruiny.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: