Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto przygarnie Tarę?

Dziś przedstawiamy Państwu ośmioletnią Tarę. Waży około 25 kilogramów, jest rasy "Thai Ridgeback Dog". Wygląda pięknie, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Niestety jej dotychczasowe, spokojne życie legło w gruzach.

Wcześniej miała dom i była otoczona miłością. Niestety nagle odeszła jej Pani, a po roku również zachorował Pan. Stan jego zdrowia na tyle się pogorszył, że z płaczem prosił o pomoc w znalezieniu nowego domu. Wtedy wolontariuszka "Stowarzyszenia AS" postanowiła pomóc właścicielowi i zabrała Tarę do domu tymczasowego.

Obecnie sunia jest bardzo zagubiona i nieufna, ale powolutku się przekonuje do innego towarzystwa. Stowarzyszenie AS ma nadzieję, że znajdzie jej odpowiedzialny, spokojny dom, w którym będzie szczęśliwa. Jeśli jeszcze ktoś, kto chciałby przygarnąć Tarę, dysponowałby małym ogrodem, psina byłaby najszczęśliwszym czworonogiem na świecie.

Tara tęskni za spacerami i dotykiem rąk dobrego człowieka. Ma nadzieję, że spędzi jeszcze kilka lat w otoczeniu świetnych ludzi. Nowi właściciele powinni mieć doświadczenie z większymi psami. Obowiązuje wizyta przed i po adopcji. Tara jest zdrowa, posiada chip, aktualne szczepienia i książeczkę zdrowia. Będzie wysterylizowana. Jeśli ktoś z Państwa chciałby pomóc w jakikolwiek sposób, prosimy o telefon - "Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt AS" - Paulina - 505 - 312 - 911.

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-03 21:12:14
hycel: Zle mu z oczu patrzy, z dziećmi bym go nie zostawił.
2020-05-04 07:23:53
utopiec: Hycel, dzieci to ja bym z Tobą nie zostawiał. Miałyby traumę przez całe życie.
2020-05-04 18:11:23
wyśmienity cwaniaczek: do WUHAN !!!!!!! tam się nim zaopiekują czy nią a qwa wszystko jedno .......
2020-05-04 18:55:56
utopiec: Razem z Tobą jako opiekunem, cwaniaczku.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: