Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto przygarnie kotkę?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknej i zdrowej kotki. Ma póki co dwa imiona i nadzieję na dobre życie u boku człowieka. Co o niej wiemy? Które imię bardziej do niej pasuje?

Brusia albo Sówka czeka na swój nowy dom. Kotka pochodzi z Ustronia. Jej mama została już wysterylizowana, a córka ma cztery miesiące. Oprócz wylegiwania się przy kominku uwielbia obserwować życie, które toczy się wokół. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną kocią miłością. Póki co poznaje świat, który nieustannie się zmienia. Ma nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto szuka kotki.

Gdy bierze się na ręce tę puchatą kulkę, to po chwili mija u niej strach przed człowiekiem i zaczyna się delikatne mruczenie. Proszę spojrzeć na zdjęcia - widać na nich spokój i zaufanie. Jeszcze wszystko co dobre, jest dla niej możliwe. Brusia jest zaczipowana i zaszczepiona, chętnie korzysta z kuwety. Czeka w domu tymczasowym Stowarzyszenia AS w Ustroniu. Proszę zadzwoń 606911687 - mówią wolontariuszki. Kto przygarnie kotkę?

JP

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: