Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto przygarnie dwa szczeniaczki i ich mamę?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla mamy i jej szczeniaczków. Stowarzyszenie pisze tak o tej pieskiej rodzinie : "Mroźny poranek, dostajemy informację o bezdomnej suni, która niedawno urodziła dzieci w stodole, na klepisku. Nie mogliśmy jej tam zostawić, ani odesłać do schroniska... "

Stowarzyszenie postanowiło zaopiekować się dziećmi i ich mamą, pieski odwiedziły weterynarza i okazało się, że wszystko jest w porządku. W tak zwanym "międzyczasie" dzielna mama dostała na imię Laurka, a szczeniaczki? Jeszcze nie mają imion, ale mają nadzieję, że nowi właściciele je nadadzą. Czy ktoś z czytelników ma jakąś propozycję?

Poszukujemy miejsca dla Laurki i pozostałych młodych. Mama ma około 6 lat, jest nieduża, waży około 10 kg, jest bardzo miła i łagodna. Ma mnóstwo zalet - ładnie chodzi na smyczy i utrzymuje czystość w domu. Jest zdrowa i zaszczepiona, wkrótce zostanie wysterylizowana i zaczipowana. Szczeniaczki, czyli psia dziewczynka ( najmniejsza z miotu ) i chłopak mają dwa miesiące i są przeurocze.

"Wydajemy psy jedynie do warunków domowych" - mówią wolontariuszki. Prosimy o przemyślane decyzje i przypominamy, że obowiązuje umowa "adopcyjna". Psinki są bardzo sympatyczne i mają nadzieję, że ktoś je przygarnie. Na pewno odwdzięczą się swoją ogromną miłością i przywiązaniem. Są przepiękne, co widać na załączonych zdjęciach.

Kontakt w sprawie przygarnięcia zwierzaków - Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt AS - Laurki - 502-242-905 lub 662-151-885 , w sprawie szczeniaków tel.606-911-687. Kto je przygarnie?

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-24 07:15:36
megan: Szczeniaczki... W tym miejscu upada argument: Nie mogę przygarnąć psa ze schroniska, bo jest dorosły i się nie przyzwyczai. Nie kupuj-ADOPTUJ!!!
2022-01-24 20:05:38
hycel: Byłoby wspaniale, gdyby jakichś szajbus zaadoptował całą psią rodzinkę i odstąpił im swoją sypialnię i salon, a sam spał w gdzieś na obrzeżach domu i ciężko pracował żeby uszczęśliwić te 3 czteronożne darmozjady.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: