Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto przygarnie Czyżyka?

Dziś przedstawiamy Państwu Czyżyka, czyli spokojnego czworonoga, który czeka na dobre, ludzkie serce. Piesek jest starszym, dziewięcioletnim towarzyszem zabranym ze schroniska do Domu Tymczasowego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "AS".

Czyżyk waży 6,5 kilograma. Lubi dreptać po ogrodzie i chodzić na smyczy. Uwielbia jeździć samochodem. Merda wtedy ogonem i wdzięcznym wzorkiem dziękuje za przejażdżkę.

Są również rzeczy, których Czyżyk bardzo nie lubi. Boi się innych psów, zaczyna warczeć i pokazuje zęby. Początkowo nie wiedzieliśmy, co jest przyczyną tego lęku, ale po obserwacji okazało się, że Czyżyk nie słyszy. Uszkodzenie słuchu nie przeszkadza mu jednak w żaden sposób przytulać się do człowieka i być blisko niego. Szuka bliskości i dobrych rąk...

Piesek jest po kastracji. Mamy nadzieję znaleźć mu ciepły dom, w którym czekają na niego spokój i miłość człowieka. Obecnie przebywa w Domu Tymczasowym w Ustroniu. Czy ktoś z Państwa chce go zabrać? Podajemy numer kontaktowy - tel. - 606 - 911- 687. Zapraszamy do adopcji.

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-01 19:58:43
megan: Sympatyczny. Siedzę sobie z moją około piętnastoletnią przygarniętą kocicą na kolanach i myślę: nie kupuj adoptuj !!! Naprawdę warto...
2019-09-01 20:03:57
utopiec: Adoptowany pies jest droższy niż kupiony.
2019-09-02 17:14:17
hycel: Utopiec, gołym okiem widać, że jesteś zwykłym tępym robolem, lepiej własnego interesu nie próbuj bo nie potrafisz ocenić wartości niczego. Co do psa to niewiem jak to możliwe że ma lisi ogon.
2019-09-02 17:16:17
hycel: Dodam jeszcze, że to szczyt bezczelności żeby brzydkie psisko nazwać mianem pięknego ptaszka.
2019-09-02 21:16:40
utopiec: hycel: Ten pies ma przynajmniej ogon. A co Ty masz? Pustogłowie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: