Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto przyganie Emila?

Dziś przedstawiamy Państwu Emila. Mimo swojego wieku kotek przeszedł już wiele. Jaka jest jego historia? Co o nim wiemy?

Emil to młody około dziewięciomiesięczny kocurek, który dużo już przeżył. Najpewniej miał kontakt z ludźmi, ponieważ szukał u nich pomocy. Musiał się długo poniewierać, aż ktoś w końcu postanowił mu pomóc, wtedy kociak był już w bardzo kiepskim stanie. Trafił do weterynarza - niestety z kleszczami, bardzo wychudzony i z zaawansowanym kocim katarem. 


Dzięki "Stowarzyszeniu AS" teraz Emil ma się zdecydowanie lepiej - zdrówko i apetyt mu dopisują. A kot nie może się nacieszyć, że ma pełną miseczkę i ciepły kąt. Emil to naprawdę uroczy, szalony kociak. Kocha ludzi, mruczy jak tylko widzi wolontariuszkę i rozdaje jej całuski. Chce sie odwdzięczyć za pomoc. "Wszędzie go pełno, musi być w pobliżu, wszystko skontrolować". Jest bardzo łasy na jedzenie, ale po tym co przeszedł, to nic dziwnego...


Razem ze "Stowarzyszeniem AS" szukamy dla Emila domu w bezpiecznej okolicy. Szybko zaprzyjaźnił się z kotami wolontariuszki, więc kocie towarzystwo jest bardzo mile widziane.

Emil tak jak pisaliśmy wcześniej, jest zdrowy i bardzo ładny, co widać na załączonych zdjęciach. Poza tym potrafi ładnie korzystać z kuwety, jest zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna. Obecnie przebywa w domu tymczasowym "Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt AS" z Ustronia. Kontakt w sprawie adopcji - 515 - 801 - 605.

Pod opieką Stowarzyszenia przebywa duża ilość kociaków, w różnym wieku i umaszczeniu, które czekają na swój dom. Zainteresowanych Stowarzyszenie prosi o kontakt, pomoże w doborze kota, można umówić się na wizytę i poznać mruczka osobiście. My również zachęcamy do adopcji. Kto przygarnie Emila? Kontakt 515 - 801 - 605, 606 - 911 - 687.

Jacek Porzycki

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-10 15:30:48
67mirex: Proszę o wyjaśnienie, co oznacza słowo "przyganie", czy tu chodzi o przyganę, czyli krytyczną uwagę? Bo jeśli tak, to artykułu tego nie rozumiem. Czy byłby może w redakcji do objęcia etat korektora? Byłbym zainteresowany.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: