Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kto dostanie Liść Dębu?

Każda miejscowość ma mieszkańców aktywnych społecznie, wyróżniających się spośród ogółu aktywnością społeczną. Tych najbardziej zasłużonych w gminie Dębowiec wyróżniają Laurem Dębowego Liścia. Do 15 lipca Urząd Gminy czeka na zgłoszenia kandydatów do nagrody.

Nagroda – Laur Dębowego liścia przyznawana jest za osiągnięcia i aktywność dla osób, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Dębowiec. Wyróżniono kilka kategorii w których można zyskać zasługi na to wyróżnienie - praca społeczna, kultura, edukacja, sport, przedsiębiorczość.

Celem przyznawania nagród jest uhonorowanie sportowców, działaczy społecznych, przedsiębiorców, wychowawców, nauczycieli, twórców kultury, instytucji, organizacji oraz grup nieformalnych, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju, promocji Gminy Dębowiec.

Wnioski o przyznanie Lauru Dębowego Liścia za dokonania w roku minionym, wraz ze stosownym uzasadnieniem, należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 lipca.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-10 12:26:15
Ogrodzona: czy można zgłaszać za zasługi w utrwalaniu władzy ludowej? bo jeśli tak, to proponuję kandydaturę naszego proboszcza
2021-06-10 16:22:02
politykier: Miejscowe społeczne dziennikarstwo, wraz ze swym partyjnym i wyznaniowym zaangażowaniem, reprezentuje całkiem pokaźny poziom i z całą pewnością dystansuje wszystkich potencjalnie i oficjalnie nominowanych. W ostatnim półtoraroczu osoby parające się tym fachem zrobiły bardzo wiele na rzecz rozsławienia swojej miejscowości, także pod względem etycznych standardów, które winny obowiązywać wszystkich dziennikarzy, zarówno społecznych, jak i tych profesjonalnych.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: