Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kto do Planicy, a kto do Czajkowskiego?

Najbliższy weekend będzie ostatnim, w którym skoczkowie powalczą o punkty i mowa tu zarówno o zmaganiach w ramach Pucharu Świata, jak i Pucharu Kontynentalnego. Gdzie wystąpią skoczkowie z naszego regionu - w Planicy czy Czajkowskim?

Tak się składa, iż zarówno w Słowenii, jak i w Rosji. Do Planicy uda się kadra prowadzona przez Stefana Horngachera. Na Letalnicy przedstawią się z pewnością Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, a także prawdopodobnie występujący ostatnio w Pucharze Kontynentalny, Maciej Kot. Co z Pawłem Wąskiem, który otrzymał szansę od Horngachera i wystąpił w norweskim cyklu Raw Air? 

Ustronianin uda się wraz z Aleksandrem Zniszczołem, Przemysławem Kantyką, Andrzejem Stękałą oraz Klemensem Murańką do Czajkowskiego. - Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł już mieli wcześniej wyrobione wizy do Rosji na zawody PK w Czajkowskim. Maciej Kot jej nie miał, więc raczej nie zakładano tam jego występu - przyznał Jakub Kot w studiu TVP Sport. Pytanie, czy Zniszczoł nie może czuć się nieco pokrzywdzony, skoro pomimo dobrych wyników (przyp. red. w niedzielę zwyciężył w Zakopanem) nie uda się do Planicy.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-18 18:47:57
jg1943@o2.pl: Maciej Kot może skakać do piasku.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: