Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Krystian - talentem Roku!

W pierwszą niedzielę grudnia rozegrano ostatnią eliminację Crusar Cup, rajdowego cyklu dla dzieci. Mimo nieprzyjemnego chłodu i porywistego wiatru od samego rana na torze zaczęli się pojawiać kolejni zawodnicy. Uczestnicy Rajdowej Akademii Dla Dzieci nie mogli się już doczekać zawodów, gdyż tym razem, oprócz rywalizacji, organizator obiecał kilka dodatkowych niespodzianek.

Puńcowianin, Krystian Holubek zaraz po przyjeździe przystąpił do ostrego treningu. Zamontowane w samochodzie kamerki pozwoliły na zebranie sporego materiału, dlatego Krystian mógł spokojnie przeanalizować swoją "pracę" za kierownicą, wyciągnąć wnioski, a także skorygować błędy.

- Staraliśmy się do tego startu podejść bardzo profesjonalnie - mówi młody kierowca - dlatego, że cennych wskazówek udzielił Mi sam Kajetan Kajetanowicz. To wspaniały kierowca i wielokrotny Mistrz Polski, tak więc poczułem się ogromnie wyróżniony, że tak bardzo pomógł nam w starcie w tej imprezie. Jestem ogromnie zdopingowany do dalszej pracy i rozwijania swoich umiejętności za kierownicą. 

Po bardzo zaciętej rywalizacji, kiedy to w zasadzie po każdym przejeździe na fotelu lidera zasiadał kto inny, zawody wygrał Przemek Tomaś, natomiast Krystian uplasował się tuż za podium, na czwartej pozycji. Ciekawostką był udział w zawodach także dorosłych. Wielu z nich wręcz przecierało oczy ze zdumienia, kiedy na koniec zawodów okazało się, że porównując czasy w klasie STI (Subaru Impreza) najszybszy dorosły kierowca uplasował się dopiero za siódmym kierowcą spośród dzieciaków.

W trakcie wręczania nagród i pucharów, organizator postanowił przyznać nagrodę specjalną, a mianowicie tytuł "Talent Roku" trafił do rąk Krystiana Holubka.

Na zakończenie wszystkich chętnych na prawym fotelu rajdowego Forda Fiesty R2 przewoził uczestnik Castrol Edge Fiesta Trophy, Rafał Stalmach.

(red)

 

Zobacz wideo:

źródło: ox.pl/mat. pras
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: