Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Królowie Karowej - Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran z LOTOS Dynamic Rally Team

Wydawać by się mogło, że trzykrotni Mistrzowie Polski Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran osiągnęli w tym sezonie już wszystko, jednak to, czego dokonali w sobotni wieczór na ostatnim w tym roku odcinku specjalnym to po prostu mistrzostwo świata.

Zwycięstwem w Kryterium Asów na Karowej powtórzyli swój ubiegłoroczny sukces. Co więcej - tegoroczna trasa była identyczna jak w sezonie 2011, a załoga LOTOS Dynamic Rally Team o prawie 2 sekundy poprawiła swój czas sprzed roku i pobiła rekord Karowej w tej konfiguracji.

Główny aktor dzisiejszego spektaklu Kajetan Kajetanowicz tuż po mecie powiedział: - Jest po prostu fajnie. Wygrałem Karową w ubiegłym roku i bardzo chciałem powtórzyć to w tym sezonie. To fantastyczne uczucie! Osiągnięcie takiego wyniku kosztowało mnie masę energii, lecz to takie miłe zmęczenie. To były wyczerpujące, ale pozytywnie nastrajające dwa kilometry. Wygraliśmy najwięcej rajdów i najwięcej odcinków specjalnych w tym sezonie, ale Karowa jest specyficzna, wyjątkowa, dostarcza mi najwięcej adrenaliny, mimo że jest najkrótszą próbą. Wymaga perfekcji, maksymalnej koncentracji oraz szybkości od samego startu i właśnie taką jazdę Pani Karowa wynagradza piękną statuetką. Takiego uderzenia motywacji na kolejny sezon chciałbym doświadczać każdego roku.

- Cieszę się, że w tym roku jest taka sama statuetka jak w ubiegłym, ponieważ tę z 2011 podarowałem mojemu tacie, dzięki któremu w rajdach jeżdżę i wygrywam. Bardzo chciałem mieć taką w domu i teraz będę ją miał. Bardzo wszystkim dziękuję. - dodaje Jarek Baran 

źródło: mat.pras.
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: