Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Król Stefan do przygarnięcia

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego ... królika. Jaka jest jego historia? Dlaczego zamieszczamy takie ogłoszenie?

Tym razem pilnie szukamy domu stałego lub tymczasowego dla królika. Zwierzak ma na imię Stefan, jest miły i przepięknie umaszczony. Skąd się wziął Stefan u wolontariuszki Stowarzyszenia AS? Historia wygląda następująco...

Królik został znaleziony w śmietniku, w centrum Cieszyna. Poprzedni opiekun(ka) wystawił królika na śmietnik, na tyle litościwie, że obok kontenera i w klatce. "Pewna osoba pomogła zwierzakowi, zabrała do domu i szukała pomocy w naszym Stowarzyszeniu" - mówią wolontariuszki.

"To smutne - takie traktowanie żywej istoty, zakładamy, że Stefan był" spełnieniem marzeń", a raczejn zabawką dla dzieci, a teraz przed wyjazdem wakacyjnym należało pozbyć się kłopotu" - dodają. Niestety nieodpowiedzialni ludzie uczą dzieci braku odpowiedzialności...

Czy znajdzie się ktoś, kto może zaoferować dobry dom stały dla Króla Stefana? Sympatyczny zwierzak przebywa w Cieszynie i czeka na telefon z ofertą przygarnięcia. Nr telefonu - 662-151-885. Kto mu pomoże?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: