Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kro przygarnie Zubika?

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego pieska. Jaka jest jego historia? Czy ktoś mu pomoże?

 Już 7 długich lat minęło od czasu, gdy Zubik trafił do schroniska, biedak "odsiedział" już tam większość życia. Wolontariuszki Stowarzyszenia AS podsumowują: "Pomyśl, ile rzeczy działo się w twoim życiu przez te 7 lat, a jego świat ograniczał się do budy i
kilku metrów boksu..."

Obecnie Zubik ma okolo 13 lat, ale też jeszcze ogromną chęć życia. Znajdźmy mu wspólnie dom, nie zostawiajmy tego fajnego przyjaznego psiaka za kratami. Zubik jest średnim psiakiem, węży może z 14 kilogramów i ma zero agresji w sobie. W dodatku jest piękny, o czym można przekonać się, oglądając zdjęcia.

Ma tylko zalety. Jest bardzo spokojny, ładnie chodzi na smyczy i zawsze uśmiecha się do dobrych ludzi. Nie traci wiary w to, że los się do niego uśmiechnie i ktoś go przygarnie. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją, ogromną miłością. Czy ktoś ma warunki, by mu pomóc?

Stowarzyszenie AS prosi chociaż o dom tymczasowy. "Prosimy o serce dla Zubika" - mówią wolontariuszki. Stowarzyszenie AS informuje zainteresowane osoby, że ma pod swoją opieką dużo czworonogów. Kto przygarnie Zubika? Prosimy o kontakt - Barbara tel.502-242-904.
Zubik przebywa obecnie w schronisku w Cieszynie. Czy jest ktoś, kto może mu pomóc?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-05-08 18:17:09
megan: Siedem lat... Nie chcę się wierzyć... Nie kupuj-ADOPTUJ !!! Daj dobry dom !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: