Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

''Krajobrazy serca'' Beaty Sabath

Cafe Muzeum w Cieszynie wypełniły w czwartek (06.11) ''Krajobrazy serca''. Swój nowy tomik wierszy, pod tym właśnie tytułem, prezentowała Beata Sabath. Spotkanie uświetnił występ Chóru Mieszanego ''Echo'' z Zebrzydowic.

W czwartek (06.11) w Cafe Muzeum w Cieszynie odbyło się spotkanie promocyjne nowego tomiku wierszy Beaty Sabath. Impulsem do stworzenia „Krajobrazów serca”, bo tak swoje dzieło nazwała autorka, był wyraz wdzięczności za Nagrodę Miasta Cieszyna, którą otrzymała Beata Sabath w dziedzinie twórczości artystycznej. To właśnie wyróżnienie skłoniło autorkę do refleksji nad swoimi dziełami. Bardzo się cieszę z tego tomiku, ponieważ ten tomik to ja. Zebrałam w nim wszystkie wiersze, które są dla mnie najważniejsze z całego okresu twórczości. Które dotyczą bliskich mi ludzi, czy miejsc, jak również szczególnych przeżyć, chwil – przyznała Beata Sabath, po czym dodała. Jak już to wszystko złożyłam i powstała całość wraz z pięknymi obrazami Stefanii Bojdy i ze zdjęciami moich najbliższych to stwierdziłam, że jest to taki mój portret. W tym tomiku jestem właściwie cała ja – zaznaczyła autorka.

Tomik wierszy „Krajobrazy serca”  sprawi radość wszystkim tym, którzy szukają w poezji radości, uśmiechu, beskidzkich krajobrazów albo właśnie krajobrazów serca – dodała Beata Sabath. Poetyckie spotkanie w Cafe Muzeum uświetnił występ Mieszanego Chóru „Echo” z Zebrzydowic pod dyrekcją Jadwigi Sikory.

 

MSZ
 
 

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: